تبلیغات
بجنورد1400 - حضور بانوی آلیش کار بجنوردی در اردو، جهت اعزام به ترکمنستان
حضور بانوی آلیش کار بجنوردی در اردو، جهت اعزام به ترکمنستان
به گزارش عصر اترک به نقل از  راه ساجده،  مهناز حمیدی، نایب رییس هیات کشتی استان خراسان شمالی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد:  آسیه شجاعی بانوی آلیش کار بجنوردی در وزن 75+ کیلو گرم با شرکت در مسابقات انتخابی که به تیم ملی آلیش کشور راه یافته بود در اردوی آمادگی برای حضور در پنجمین دوره بازی های داخل سالن آسیا (ایندور گیم)  در شهر عشق آباد کشور ترکمنستان شرکت پیدا کرد.

وی ادامه داد:  بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی، از تاریخ ۲۶ شهریور الی ۵ مهر در ترکمنستان برگزار خواهد شد و کاروان جمهوری اسلامی ایران قرار است با ۲۱۴ ورزشکار شامل ۱۴۸ مرد و ۶۸ زن به منظور مشارکت در این مسابقات به ترکمنستان اعزام شود.

حمیدی بیان کرد: آسیه شجاعی، بانوی آلیش کار بجنوردی که با توجه به مدت زمان محدودی است که وارد عرصه ی ورزش شده است توانسته جایگاه خوبی از آن خود کند.

وی خاطر نشان کرد: اردوی آمادگی تیم های ملی آلیش و گراپلینگ بانوان برای حضور در رقابت های داخل سالن آسیا، روزهای 14 تا 24 شهریورماه در محل خانه کشتی شماره 2 مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال برگزاری است.


            حضور بانوی آلیش کار بجنوردی در اردو، جهت اعزام به ترکمنستانتاریخ : چهارشنبه 22 شهریور 1396 | 05:36 ب.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.