تبلیغات
بجنورد1400 - حرف مردم 3043

حرف مردم 3043

http://uupload.ir/files/882z_people.jpg

روزنامه خراسان وخراسان شمالی 20 شهریور


 آقایی که جان گرفتن مسکن را دروغ و گزارش خراسان را با نیت شیطانی خواندی این که آهن 270 هزار تومانی شده 440 هزار تومان هم دروغ است.
چرا دولت محترم سهام عدالت کارگرهای ساختمانی را که قرار بود شهریورماه پرداخت کند هنوز پرداخت نکرده است. لطفا هرچه زودتر پرداخت کنید. در شهرستان درگز کارگرهای ساختمانی بیکارند و کار نیست و چشم انتظارند. لطفا مسئولان مربوط رسیدگی کنند.
فضای سبز بولوار وسط خیابان مدرس گرمه چند وقتی است بسیار نامنظم است و شاخ و برگ ها مانعی برای تردد آسان وسایل نقلیه است لطفا رسیدگی شود.
 پدر مردم از گرانی گوشت درآمده، تازه مسئولان به زوایای پنهان گوشت `پی برده اند خسته نباشید.
به خاطر گزارش گوشت های آلوده سپاس گزارم کاش جغرافیای پخش این گوشت ها را هم اعلام می کردید.
باید آقایان مافیای گوشت، به خاطر مشکلاتی که برای مردم و کشور ایجاد کرده اند در اسرع وقت مجازات شوند هر کسی هم درصدد سفارش برای ایشان بود در هر پست و مقامی مجازات شود. یک جانباز
همین طوری که قیمت مصرف کننده روی اجناس هست هر کجا یک قیمتی می فروشند وای به حال روزی که قیمت مصرف کننده از روی اجناس حذف شود.
از اهم ضروریات است که طرح کنترل قیمت کالاها و الزام درج قیمت های واقعی به جای قیمت های غیرواقعی تداوم یابد زیرا راهکاری برای جلوگیری از هر نوع سوءاستفاده و طمع کاری در کسب و کار بوده و بدیهی است بدین وسیله سیر صعودی درصد تورم و گرانی کاهش می یابد.
 یک بسته مکالمه ایرانسل یک ماهه خریدم و چند شارژ هم به دلیل کار مهم اداری که داشتم تهیه کردم و به سفر رفتم!!! اما به هر جا زنگ می زدم می گفت موجودی کافی ندارید!!! چند روز بعد همراه اول را می شد گرفت اما بسته یک ماهه مثل سری قبل ناپدید شد!
احسنت به آقای بنی اسدی برای قسمت بدون موضوع. ای وا...
رونق کارخانه ها ، تلاش برای شکوفایی اقتصاد، ارتباط بین صنعت و دانشگاه، تلاش بی وقفه برای عمران و آبادانی و پیشرفت علمی و عملی کشور برای خودکفایی توسط دولت باید با تدبیر و امید ادامه یابد و دعای خیر مردم را به همراه دارد. بهترین کار و زیباترین کار این است که ما مردم نیز همگام با بزرگان از دولت حمایت کنیم تا برای تولید و اشتغال و بهتر شدن وضعیت معیشت، بیشتر از همیشه، بکوشند.
مسئولانی که بین مردم نیستند و از وضعیت مردم خبر ندارند آمارهای بی مورد ندهند.
 بهتر نیست دولت به جای رشد و شکوفایی اقتصادی، به فکر مبارزه انقلابی با فساد اقتصادی باشد که حتی برخی ها از بدنه دولتی اقتصاد هم به آن آلوده شده اند.
 این جانب چند سالی در کشور جنگ زده و بی ثبات اقتصادی لبنان زندگی کرده ام اما متاسفانه وضعیت تثبیت قیمت ها در کشور ما به مراتب از لبنان بدتر است و این طور به نظر می رسد که هیچ گونه نظارتی بر تولید و توزیع و قیمت گذاری اعمال نمی شود.
هنوز آموزش و پرورش حق التدریس سال تحصیلی 96-95 را پرداخت نکرده است و هیچ مسئولی هم پاسخگو نیست.
اداره برق شیروان تیرهای برق وسط کوچه گلستان روبه روی اداره تامین اجتماعی را جمع آوری کند باعث تصادفات شدیدی در شب شده است.
بهتر نیست رئیس ثبت احوال نگران گم شدن جزئیات هویت مردم خودش در صورت حذف شناسنامه باشد چرا که هزینه مالی و روحی که مردم از بابت رسیدن به جزئیات در خیلی از مواقع ضروری باید بپردازند بسیار بیشتر است.
طبق اساسنامه، اعتبار کانون کارگران بازنشسته یزد بیش از یک سال است تمام شده و هنوز انتخابات جدید برگزار نشده است، پیگیری فرمایید.
لطفا از صدا و سیما بپرسید چرا روز شنبه بازی سیاه جامگان - برق شیراز پخش نشد؟ یعنی واقعا مهم نبود؟
ما از رامبد جوان ممنون هستیم برای برنامه شاد و خوبشان، اما یادمان باشد هر دقیقه برای سیما میلیون ها تومان هزینه دارد و قرار نیست جشن تولد برای بعضی ها بگیرد ما از مجریان و کلیه جامعه هنری سپاس گزاریم ولی جشن تولد آن معدنچی با افرادی که واقعا مشاغل سخت دارند خداپسندانه تر و شادی آورتر خواهد بود ما بخیل نیستیم اما ...
چقدر خنده آور است که بهای گاز مصرفی یک خانواده دو نفره 16 هزار تومان درج شده و آبونمان 18 هزار تومان!!! ومبلغ قابل پرداخت آن با کلی مخلفات و ... 40 هزار تومان!! قبض را امروز هجدهم انداختند داخل خانه. مهلت پرداخت دو روز ...
بنده معتاد بودم از چهار سال قبل در کلینیک ترک اعتیاد ثبت نام کردم و متادون استفاده می کنم. زندگی ام به حالت عادی برگشته، ولی حالا دانشگاه علوم پزشکی خراسان قصد استفاده از کد ملی برای تحویل دارو دارد که در آن صورت آبرو و اعتبارم در محیط شغلی و نزد همسرم به خطر می افتد خواهشمندم مسئولان رسیدگی کنند.
ما مردم به خوبی می دانیم با هزینه کرد نادرست منابع پولی، جلوی عمران و آبادانی و پیشرفت گرفته و خطرات جبران ناپذیری به بدنه اقتصادی کشور وارد می شود، اما رسیدگی به تولیدات و کارخانه ها و عملیات عمرانی مانند گسترش شبکه های بهداشت، حمل و نقل، راه سازی، آبرسانی، برق رسانی، گازرسانی و سدسازی و ... یک عمر ایجاد اشتغال پایدار کرده، اقتصاد را رونق بخشیده و ثمره آن خودکفایی در همه زمینه هاست. البته باید نگاه به مستمندان هیچ گاه فراموش نشود و این کارها دعای بیشتر مردم را به دنبال دارد.
 از بانک آینده واقعا ممنونم که در هر مناسبتی به مشتریانش تبریک یا تسلیت میگه خوبه بانک های دیگه هم این رو انجام بدن یه نوع ابراز محبت به هموطن هاشون محسوب میشه. ممنون.
چرا دولت دست روی دست گذاشته است و کاری نمی کند بانک ها و موسسات دارند هست و نیست ما را با جریمه 36 درصد می گیرند؟ به کجا باید شکایت کنیم؟ با این وضعیت رکود نه درآمدی داریم و نه کسی ملکمان را می خرد که بتوانیم وام هایمان را پرداخت کنیم و هر روز به بدهی مان افزوده می شود.
دیپلماسی خارجی جمهوری اسلامی ایران فقط شده توئیت جناب ظریف و نشستن در تهران و صدور بیانیه های نیم بند! این است دیپلماسی فعال جمهوری اسلامی ایران خدا به ما رحم کند؟!
سازمان ملل به جای تحریم ایران و کره شمالی، دولت میانمار را تحریم کند البته اگر عرضه دارد!
تنها کاری که رئیس جمهور آمریکا در مدت ریاست جمهوری اش انجام داده، فروش اسلحه بوده است و بس. دیروز قطر و عربستان، امروز کره جنوبی. فکر می کنم ایشان قبل از ریاست جمهوری، زیاد فیلم های مکزیکی تماشا می کرده است. گفتم چه خوب شد افسانه جومونگ را تماشا نکرده وگرنه تجارت نمک می کرد!
دیدن عکس های مردم مظلوم دنیا، زن و کودک و پیر و جوان، آواره میان خانه و پناهگاه، دل هر انسانی را به درد می آورد. این که چرا سازمان ملل متحد جهت گیری شفافی در قبال این مسائل ندارد، جای سوال و تعجب دارد؟! بهتر است شعر پرمعنای سعدی بنی آدم اعضای یک پیکرند/ که در آفرینش زیک گوهرند/ چو عضوی به درد آورد روزگار/ دگر عضوها را نباشد قرار  را از سر در سازمان ملل بردارند و به قول ما ایرانی ها درش را تخته کنند.
درود بر شما با نیت خیرتان برای کمک به زندانی شرف در دفاع از ناموس. امیدوارم هر چه سریع تر این مهم فراهم شود اما جای سوال دارد اگر رسالت روزنامه نگاران وظیفه شناس نباشد، آیا قوه قضاییه خود منبعی برای رفع مشکلات این چنینی ندارد؟
داستان زندگی مادری که در برابر اراذل متجاوز، از ناموس و شرفش دفاع کرده است را خواندم ولی هر چه تلاش می کنم، نمی توانم خودم را راضی کنم که در پرداخت دیه به خانواده یک شرور متجاوز شریک شوم. آخر این زن به چه جرمی باید محبوس شود و به کسی که به قصد تجاوز، راه را بر او بسته دیه بپردازد؟
سلام، خواهشمند است از طریق حقوقدان ها پیگیری کنید چرا خانم ملوک باید زندانی شرف شود و مقداری پول ظالمانه به خانواده ای که در تربیت فرزند خود قصور کرده اند پرداخت کند؟ پس جایگاه مدعی العموم کجاست؟ این یک خلأ قانونی است، آیا نباید قانون اصلاح شود؟!
آن خانم برای دفاع از عصمتش مرتکب قتل شده است، تعجب می کنم چطور آن قاضی حکم داده؟!

***


تاریخ : جمعه 20 مرداد 1396 | 04:38 ق.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.