تولید«پاگیره» در خراسان شمالی
http://uupload.ir/files/vi6c_61685900.jpg

ایسنا/خراسان شمالی مدیر عامل شرکت اوریناگ رویش صنعت که در مرکز رشد بجنورد مستقر است، از تولید «پاگیره» محصولی جایگزین دستگیره در خبر داد.

علی محمدزاده در گفت وگو با ایسنا اظهارکرد: در شرکت اوریناگ رویش صنعت که در مرکز رشد بجنورد مستقر بوده «پاگیره» وسیله ای که به جای دستگیره ،بدون نیاز به دست و فقط با فشار پا درب را باز می کند تولید می شود.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت مسائل بهداشتی، گفت: پاگیره ابزاری بهداشتی برای استفاده در سرویس بهداشتی، درب های عبوری و رفت و آمدی است.

محمدزاده با بیان اینکه این شرکت در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باگردآوری و هماهنگی بین افراد متخصـص در حوزه‌هـای مشاوره، طراحـی و نقشه کشی صنعتی، سـاخت نمونه اولیه، تـولید انبوه بازاریابی، تبلیغات و فروش گروه منسجمی را تشکیل داده است.

وی یادآورشد: شرکت با بررسی و پایش افراد، ایده و اختراعات  کاربردی را شناسایی و برای تجاری سازی یا اختراع با مخترع همکاری می کند، که این همکاری کاملا در راسـتای اقتـصاد مقـاومتی، تـولید و اشتغـال و خواسته مشتری و افراد صورت می پذیرد.

محمدزاده ادامه داد: علاوه برآن با استفاده از تیم تحقیق و توسـعه شرکـت، نیازهای کشور را در حوزه های مختلف بررسی و محصول مورد نظر طراحی و تجاری سازی می شود.تاریخ : چهارشنبه 1 مرداد 1399 | 08:34 ق.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات