مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی

 تاکید بر احیاء نشریات دارای مجوز به منظور تدوام کار مطبوعاتی با شور و نشاط بیشتر در استان

http://uupload.ir/files/12y_706611_orig.jpg


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان شمالی؛ حسین فرخنده در نشست مدیران رسانه ها و مدیران کانون های آگهی و تبلیغات استان با دکتر سلطانی فرمعاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار خراسان شمالی ، ضمن ابراز خرسندی از حضور دکتر سلطانی فر به تداوم این حضور تاکید و کرد گفت: امید است بتوانیم گام های مثبتی در حوزه رسانه برداریم.

وی، با توجه به اینکه استان به لحاظ کمی در حوزه نشریات در رتبه آخر قرار دارد، اظهار کرد: بحث توسعه متوازن استان در بخش نشریات در نشست اعضای خانه مطبوعات استان با معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار شد که نگاه ویژه به نشریات استان داشته باشیم.

فرخنده، اعلام آمادگی برای برگزاری یک رویداد مطبوعاتی در بخش نمایشگاهی و نیز با توجه به پتانسیل های موجود در استان در بحث هنر کاریکاتور، حمایت از برگزاری دوره های آموزشی، غنی نمودن کتابخانه خانه مطبوعات، ارسال منظم فصلنامه رسانه، اعلام آمادگی برای ارائه تسهیلات به کسانی که در حوزه چاپخانه ها می خواهند کار را شروع کنند، افزایش میزان اشتراک دستگاه ها و واحدهای تابعه دولتی، اعزام خبرنگاران خارجی به استان برای معرفی ظرفیت های گردشگری و... را از اهم مباحث مطرح شده در نشست اعضای خانه مطبوعات با معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برشمرد.

یادآوری می نماید، نشست مدیران رسانه ها و مدیران کانون های آگهی و تبلیغات استان با دکتر سلطانی فرمعاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار خراسان شمالی صبح امروز در محل استانداری برگزار و مسائل و مشکلات حوزه رسانه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.تاریخ : سه شنبه 20 آذر 1397 | 03:20 ب.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.