حرف مردم 3326

روزنامه خراسان وخراسان شمالی22 مهر

 راننده بی فرهنگی که با بستن مسیر گردش به راست خودت را به چراغ سبز نزدیک می کنی این حق الناس است زرنگی نیست! چرا راهنمایی و رانندگی این ها را جریمه نمی کند؟
 لطفا بررسی کنید در مطلب دستگیری عاملان کلاهبرداری های «شما برنده شده اید!»، در عابر بانک که بیش از سه میلیون در روز نمی شه جابه جا کرد، تازه سقف تراکنش با دستگاه پوز در هر مرحله 50 میلیون است چطور ایشان می گوید 63 میلیون پول مرا در پای دستگاه عابر بانک خالی کردند؟!
خراسان عزیز! اگر می شود پیگیری کنید شرکت بریتیش پترولیوم در کدام پروژه ها با ایران همکاری دارد که توانسته از آمریکا معافیت بگیرد؟ چرا بقیه شرکت ها نتوانستند؟
من یک بخاری خریدم کلا پر از اشکال است حتی شمعک آن را برعکس نصب کرده اند و به سختی روشن می شود. تولیدکنندگان حداقل برای تبلیغ جنس ایرانی این چیزها را رعایت کنند!
چرا دارندگان کارت مهارت باغبانی توسط بیمه تامین اجتماعی تحت پوشش قرار نمی گیرند؟ لطفا پیگیری شود.
 به نظر من نتیجه بها دادن بی دلیل به بعضی افراد همین است که هنرپیشه ای مثل فرخ نژاد به خودش اجازه می دهد با این گستاخی به مردم توهین کند. ما که دیگه کارهایی رو که ایشون در آن ها بازی کنه نمی بینیم!
من کارمندم ماهی یک میلیون و 600 تومان حقوق می گیرم و هیچ وقت به خودم اجازه گلایه ندادم چون می دانم زیاد هستند کسانی که با داشتن کار سخت تر از من کمتر حقوق می گیرند اما تعجب می کنم از بازنشسته ای که برای چندمین بار است پیام می فرستد و از حقوق دو میلیونی اش گلایه می کند. قناعت هم خوب چیزی است!
 چند روز پیش به دکتر متخصص زنان مراجعه کردم. به اتاق معاینه راهنمایی شدم که دو خانم دیگر هم آن جا بودند. از توصیف آن چه دیدم شرم دارم. واقعا بیمار حریم خصوصی ندارد؟!
خانم ها و آقایان محترم راننده آژانس و سرویس مدارس لطفا اول صبح این قدر بوق نزنید. حق الناس است!
 از پزشکان محترم درخواست می شود در انتخاب منشی های خود دقت کنند. بعضی هایشان طوری برخورد می کنند که شک می کنیم این ها دکترند یا منشی دکتر؟! برای بیمار دردمند و همراه وی، اخلاق و خدمات مهم است، نه آرایش و ادا و اطوار!
چرا استعلام چک های صیادی با پیامک رایگان نیست و هزینه اضافه دارد؟!
لطفا مسئولان محترم به نحوه نوبت دهی برخی پزشکان رسیدگی کنند. سه بار مراجعه (12 شب، 7 صبح، 3 عصر) برای قطعی شدن یک نوبت! این کارها غیر از بازار گرمی، مردم آزاری و تضییع حق الناس چه اسمی دارد؟!
چرا محصولات تولیدی امسال کارخانه ها کیفیت شان در مقایسه با سال های گذشته پایین تر آمده است؟ مثل روغن موتور و بنزین و لوازم یدکی و به طور کل تمام اجناس و حتی مواد غذایی و ...
ما دبیرهای مدارس سما چرا باید با هشت سال کار، یک سال و نیم بیمه داشته باشیم و مسئولان هفته ای 22 ساعت بیشتر بیمه رد نمی کنند؟!
چه خوب بود که شبکه نسیم به احترام ماه صفر در شب های پنج شنبه و جمعه هفته گذشته برنامه طنزشبی با عبدی را پخش نمی کرد!
مسئولان محترم در کنترل و مهار گرانی و تورم بی حد و مرز نباید مایوس شوند و احساس شکست بکنند، زیرا همین احساس، نوعی گناه بزرگ است و اوضاع اقتصادی را بدتر می کند. یادآوری جمله «هر موقع جلوی ضرر گرفته شود، منفعت است» در این جا بسیار به جا و مناسب است. امیدواریم قیمت ها به همت همه مسئولان و دست اندرکاران محترم منسجم، منظم و متعادل شود.
 نظر مقام رهبری که تصمیم های اقتصادی براساس موازین علمی باشد، باید اجرایی شود چرا که تا حالا اقتصاد کشور به دست تجار کم سواد افتاده بود و آن ها مملکت نفت خیز را به صورت بازاری اداره کردند و به این روز انداختند.
چون نظارتی بر کالاهای معیشتی ما مردم نیست بیایید یا نخریم یا کم بخریم تا دولت پا پیش بگذارد تا تولیدکنندگان و فروشندگان تکلیف شان را با مردم روشن کنند. 1- کم فروشی نکنند. 2- قیمت ها را تغییر دهند. 3- کیفیت را بالا ببرند.
این قدر با شعور مردم بازی نکنید و به بهانه قاچاق بنزین و جلوگیری از آن کارت بنزین را دوباره بهانه نکنید. روراست باشید و بگویید بنزین گران و سهمیه بندی خواهد شد. مردم خوشحال بودند که حداقل بنزین گران نشده.
مسئولان محترم حج و زیارت و سامانه سماح لطفا تکلیف تفاوت ویزای 3777 تومانی با مبلغ فعلی را مشخص بفرمایید.
 سلبریتی های محترم از مسدود شدن حساب تان دلگیر نباشید، قطعا اگر گزارش «هزینه کرد» مرتبط و مثبتی می داشتید، این اتفاق نمی افتاد!
قتل خاشقچی کار خود عربستان است چرا که آن 15 نفر اجیر شده بودند که او را به قتل برسانند و هر نفر قطعه ای از آن را بردارد و از ساختمان خارج شود.
معلم رسمی آموزش و پرورش مشهد هستم و تحت پوشش بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ. بیش از سه ماه است مدارک لازم شامل ویزیت و داروی ایرانی را بدون نقص به یکی از شعب ارائه کرده ام. هر بار که پیگیری می کنم شعبه مربوطه می گوید از اداره تان پیگیری کنید و مسئول اداره می گوید من خودم هم همین مشکل را دارم و بسیاری از همکاران دیگر هم از تاخیر بسیار زیاد گله مندند! لطفا مسئولان مربوط بررسی کنند که این بیمه به تعهداتش عمل کند.
در اخبار شبکه یک خبرنگار وقتی با مردم درباره فراوانی کالاها مصاحبه می کرد مردم می گفتند همه چیز خدا را شکر هست اما مصاحبه نمی شد که آیا قیمت کالاها ارزان است یا گران، در صورتی که فراوانی از ابتدا هم وجود داشت اما حالا گران شده.
همراه اول در یک اقدام بسیار زشت، مبادرت به ضبط شارژهای خریداری شده افراد می کند با این شرایط اقتصادی، واقعا کار زشت و ناپسندیه. گوشی مادر مریض و پیرم رو 15 هزار تومان شارژ کردم، اتوماتیک رفت توی اینترنت در حالی که گوشی ایشون ساده و قدیمی است و اینترنت ندارد! چرا با روح و روان مردم بازی می کنید؟!
تاریخ برگزاری نمایشگاه کتاب چه زمانی است؟
در برنامه من و شما، بازیگران از همکاران یا کارگردان یا تهیه کنندگان انتقادهای بی ادبانه می کنند که بدآموزی دارد!
شرکت م. خودرو پس از عقد قرارداد با مشتریان با توسل به قلدری از مشتریان در هنگام پرداخت مرحله دوم قطعی خودرو تعهد گرفت که مشتریان حق مطالبه سود مشارکت ندارند و چنان چه برگه فوق را امضا نکنند از تحویل خودرو امتناع می کند. مرجع رسیدگی کننده به این تخلفات کیست؟
 برای نداشتن برچسب قیمت روی یکی از اجناسم به اداره تعزیرات معرفی شدم، قاضی دادگاه گفت که در گزارش آمده تمام اجناس بدون قیمت بوده! وقتی اعتراض کردم، گفت مگر بازرس کور بوده که ندیده و بنده را جریمه کرد؟ سوال این است که اگر فقط حرف کارشناس درست است و کاسب از نظر شما دروغگوست، دادگاه برای چیست؟ به کارشناسان کارت خوان سیار بدهید تا همان جا جریمه کنند!
***

 چرا قیمت داروهای معمولی این همه افزایش یافته است؟
 از مسئولان می خواهیم خدمات رسانی بیشتر به شهرستان راز و جرگلان را در دستور کار خود قرار دهند.


تاریخ : پنجشنبه 22 شهریور 1397 | 02:49 ق.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.