حرف مردم 3325

روزنامه خراسان وخراسان شمالی 21 مهرمخابرات برای 4400 تومان قبض صادر و ارسال کرده. آیا این مبلغ کم ارزش صدور قبض و اعزام مامور پست را دارد؟
 کاش در صفحه اول روزنامه تان به جای این که مایکل فلپس ایرانی را پررنگ بنویسید اسم شاهین ایزدیار را برجسته می کردید، چون این شاهین ایزدیار بوده که پنجمین طلای خود را گرفته.
 در مطلب «عراق پساالدعوه»، کارشناس اش را
 نمی شناسم اما به شدت پراشتباه و زاویه دار تحلیل کرده است.
از آقای استاندار و رئیس سازمان برنامه و بودجه خواهش کردیم درباره اوراق خزانه اسلامی نوع دوم برای تهاتر با بانک ها پیگیری فرمایند. متاسفانه بانک ها بخشنامه را اجرا نمی کنند و ما پیمانکاران طرح های عمرانی همچنان در حال ضرر و زیان هستیم.
ظرف یک سال گذشته با چند اداره سر و کار داشتم مانند آستانه، دارایی، ثبت، شهرداری و ... متاسفانه به ارباب رجوع بی توجه هستند!
اگر دولت در این چهار ماه با مردم همکاری می کرد مشکل گرانی به این گستردگی ادامه پیدا نمی کرد! هنوز هم دیر نشده. به جای سبد کالا قیمت کالا را پایین بیاورید و مبلغ را به حساب سرپرست خانوار بریزید که خودشان خرید کنند تا ازدحام پیش نیاید!
چرا دولت رکود بازار را از بین نمی برد و قوانین 
سخت گیرانه وضع نمی کند تا آمار چک های برگشتی افراد در جامعه و بانک ها این قدر بالا نرود؟
قاچاق بنزین یعنی باز بودن شیر یارانه در جیب چند قاچاقچی بی وجدان و حرام خوار و تبعات آن هم بر دوش مردم و دولت است! چطور نمی توانند جلوی قاچاق سوخت را بگیرند؟ کلیپ هایی دیدم که از یک جاده خاکی پهن و عریض در چند مسیر با ماشین های مخصوص از مرزهای بلوچستان و افغانستان و دیگر مرزها بنزین قاچاق می کنند! از تونل زیرزمینی که قاچاق نمی کنند! جلوی این خسارت بزرگ و وحشتناک را بگیرید.
محاسبه قبض آب آن مناطقی که شرکت آب، آب بدبو به خوردشان می دهد با محاسبات مناطق دیگر فرق می کند؟
کارت سوخت در جایگاه های مرزی فعال شود نه در شهرهای دور از مرز. 
 پویش مردمی نذر اربعین اگر تبلیغاتی نباشد خیلی خوب است.
در اعلام ذخیره کنکور سراسری دانشگاه آزاد 97 برای داوطلبین تراز بالای 9400 قبولی قطعی سازمان سنجش در رشته پزشکی آزاد اعلام شده ولی واحد مشهد بدون در نظر گرفتن تراز اعلام نتیجه کرده است. هر سال دانشگاه آزاد اعلام تکمیل ظرفیت می کرد و داوطلبین با توجه به اولویت های انتخاب رشته و تراز کل پذیرفته می شدند ولی امسال در اقدامی ناعادلانه این تکمیل ظرفیت را به مراکز استان ها واگذار کرد و متاسفانه ترازهای بالای 9400 مردود و ترازهای 9000 تا 9200 قبولی پزشکی اعلام شدند. لطفا مسئولان محترم رسیدگی کنند.
 متاسفانه طرز فکر برخی مسئولان همانند بازیگر سلبریتی جناب حمید فرخ نژاد است. چون عقیده دارند که جمعیت 80 میلیونی ایران و 8 میلیاردی دنیا نباشد ولی خم به ابروی خانواده شان نرسد و منفعت شخصی شان را تامین کنند.
چرا ما از نظم و انضباط و قانون گریزانیم؟ واقعا چرا؟!
واقعا قیمت های سایت دیوار در بخش مسکن غیرکارشناسی شده است و هیچ نظارتی هم نیست. لطفا مراجع رسمی کنترل کنند.
کار بسیار زیبایی است که صفحه ای اختصاص داده شده به خراسان قدیم و به ایام گذشته که خاطرات برای قدیمی ها زنده شود و جوان ترها هم لذت ببرند. متشکرم از کار خوبتان و امیدوارم که این صفحه تا همیشه چاپ شود.
بیش از 10 مرتبه پیامک فرستادم مبنی بر این که نیروی انتظامی پاداش پایان 30 سال خدمت و دیگر بدهکاری خود به کارکنان را پرداخت کند و چندین مرتبه از فرمانده با درایت این نیرو تشکر و قدردانی کردیم که متاسفانه چاپ نکردید. این درد و مشکل هزاران نیروی بازنشسته است و تنها راه استمدادطلبی روزنامه شماست تا به گوش مسئولان مربوط برسد.
شیوه انتقادی که از بهاره رهنما داشتید اولا باعث مظلوم نمایی این ها می شود که بگن همه حسودند، ثانیا خودش باعث نوعی تبلیغ میشه. اگه بشه در این کلاس ها بود و محتوای پوچ شان را که حتما هم پوچ است به مردم نشان داد تاثیر بیشتری دارد.
چرا سهمیه کارت سوخت 60 لیتر بنزین در نظر گرفته می شود؟ 
پیشنهاد می کنم جامعه شناسان ودانشمندان علوم اجتماعی ایران علت اعتماد بیشتر مردم به سلبریتی ها را موشکافی کنند.
بنده معلول و متاهل دارای دو فرزند محصل و تحت پوشش بهزیستی هستم.چرا یارانه بنده بیشتر نشده؟ چرا مستمری تعلق نمی گیرد؟ 
این چه طرز گران شدن نانه؟ نانی که 4 ساله 400 تومانه بعد از 4 سال 50 تومان گران شده! با هر حساب و کتابی که می فروشیم درآمدمان جور نمی شود. با تشکر. (یک خباز زحمت کش)
آفت زیبایی بی عفتی است. چه بسا زیبایی که باعث فساد و نابودی شود.
این دولت که می خواد بنزین رو برای جلوگیری از قاچاق زیاد، سهمیه ای کنه من خودم سرباز مرزبانی بودم. روزی دو هزار تا ماشین قاچاق بنزین از جلوی پاسگاه دهک رد می شد! 
یکی از برکات فراوان پخش صلوات خاصه حضرت ثامن الحجج، امام علی بن موسی الرضا(ع) در ساعات 8 بامداد و 20 شب رهایی از تعلقات و زخارف دنیوی و روانه شدن دل ها به آستان مقدس بهترین و بی نظیرترین بندگانی است که با مقام امامت، عصمت و شفاعت واسطه تقرب همه بندگان به خداوند عالمیان هستند. چه دلیل و مانعی است تا مسئولان محترم رادیو و تلویزیون این بزرگ ترین فیض و توفیق را سلب کنند؟ 
این چه وضعیه که جنس ها گران شده! یکهو بازار راکد شد دودش رفت تو چشم ما کسبه خرده فروش. از صبح تا شب در حال چرت زدنیم و قبض برق مغازه رو نمی تونیم بدیم.
امر به معروف و نهی از منکر فریضه واجب و دلسوزانه برای ابقا و تقویت سلامت و سعادت جامعه اسلامی است.
چرا در تمام دنیا با دلار آمریکا کارهای اقتصادی می کنند؟ مگر در دنیا پول رایج کشورشان دلار است؟ چرا پول ملی کشورشان را بی ارزش می کنند؟ اگر همه چیز دلار است پس چرا پول رایج دلار نیست؟ این مردم خسته شده اند از دلار! 
 بر اثر سهل انگاری، دانش آموز یکی از روستاهای منطقه 2 سنندج در زیر آوار دیوار مدرسه می ماند و فوت می کند. آیا حداقل نباید مدیرکل آموزش و پرورش کردستان استعفا می کرد؟
عجب طرحی گذاشتند! آغاز طرح پیش فروش لوازم خانگی! قیمت ها دقیقا سه برابر قیمت قبل! 
درگذشت والده ماجده شهید عماد مغنیه و مجری باسابقه ورزشی رسانه ملی مرحوم آقای بهرام شفیع را تسلیت می گویم. روحشان شاد و یادشان گرامی! 
مدتی پیش با قطار اتوبوسی دوطبقه از تهران به مشهد می آمدم پیرمردی در نزدیکی نیشابور حالش بد شد. یک دکتر نبود تا ایشان را احیا کند که متاسفانه ایشان فوت کرد. با توجه به هزینه ای که از مردم دریافت می شود نمی شود یک پزشک در قطار باشد؟
***

کیفیت نان در برخی نانوایی های بجنورد مناسب نیست. لطفاً بازرسان مانند گذشته به بازرسی شان ادامه دهند.
چرا قیمت داروهای معمولی این همه افزایش یافته است؟
چرا اداره کل راه و شهرسازی برای رفع مشکلات مطرح شده  درباره  وضعیت کوچه های شهرک الغدیر که چندین نوبت در ستون حرف مردم چاپ شد هیچ اقدامی نمی کند؟


تاریخ : چهارشنبه 21 شهریور 1397 | 02:50 ق.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.