حرف مردم 3324

روزنامه خراسان وخراسان شمالی 19مهر

 سازمان سنجش امسال ظلم بزرگی در حق داوطلب‌ها کرده است به  این صورت که در بحث تکمیل ظرفیت این امتیاز را به خود شهرها دادند آن‌ها هم به طور دلخواه اقدام می‌کنند.
چرا به بنزین هم یارانه می‌دهید مگر می‌خواهید قیمت اش را بالا ببرید؟!
گزارش معادل سازی خوب است اما نه به هر قیمتی، این گزارش یک طرفه و فاقد اعتبار علمی لازم است. هرچند گزارش یک سویه و جانبدارانه است حداقل از چند استاد برجسته زیست شناسی هم نظرسنجی می‌کردید! 
زنده باد مرزبانان غیور ایران زمین، ارتشیان جان برکف، روحت شاد‌ای دلاور.
خداوند بیامرزد آقای گزارشگر را. واقعا جایش خالی است. خدا به خانواده محترم شان صبر عطا فرماید.
 ایرانی ساکن آمریکا هستم و متاسفم از این که اقلیتی داخل ایران در زمان دلار 20 هزار تومانی هنوز به غرب دلبسته‌اند!‌ای ملت بدانید که در آمریکا دموکرات‌ها هم ترامپ را میهن پرست و قهرمان تلقی می‌کنند و هر دو حزب خواهان ضعیف کردن و تحقیر ایران با  دو روش متفاوت هستند و در اصول و اهداف باهم توافق دارند و فقط در روش رسیدن به آن متفاوت‌اند. افسوس از وجود برخی عناصر غربزده داخل ایران که به جای تکیه بر توان ملی چشم امید به دشمن دارند. 
در گزارش خود نوشته بودید «هیلی که قبلا فرماندار ایالت کالیفرنیای جنوبی بود»، باید بگویم که کالیفرنیا، شمال و جنوب ندارد. کالیفرنیا یک فرماندار دارد. روزتان خوش.
خراسان:باتشکر از دقت نظر شما خواننده گرامی، عبارت کارولینای جنوبی صحیح است که به اشتباه کالیفرنیای جنوبی تایپ شده است.
چرا به دام پزشکان جوان، پروانه دار و خانه حتی در مناطق دور دست نمی‌دهند؟
اگر دولت در این چهارماه با مردم همکاری می‌کرد مشکل گرانی به این گستردگی ادامه پیدا نمی‌کرد! هنوز دیر نشده. به جای سبد کالا قیمت کالا را پایین بیاورید و مبلغ را به حساب سرپرست خانوار بریزید. خودشان خرید کنند تا ازدحام پیش نیاید.
 چنین به نظر می‌رسد که صفحات مطبوعات بسی ارزشمندتر از آن باشد که چند شماره صرف موضوعات سخیف و بی ارزشی همچون دم اسبی و. .. بشود. مسائل و مشکلات کشور و مردم بسی فراتر از این موضوعات سخیف و ضدارزش‌های ارزشمند اسلامی است. به مطبوعات ارج نهید. با تشکر.
 تعداد بسیاری از مردم کارت‌های سوخت رودور‌انداختند. حالا می‌خوان کارت سوخت رو در مسیر بازگشت بذارن. برای گرفتن پول از مردم چه کارهایی که نمی‌کنند!
به نظر شما این حرام نیست که کانون قلم چی در ابتدا یک قیمتی می‌گوید ولی در ادامه به بهانه‌های دیگر مبالغی از والدین بچه‌ها می‌گیرد؟
معاونت درمان نیروی انتظامی در شروع هفته نیروی انتظامی به طمع کسب درآمد بیشتر و به بهانه 10 ساله شدن گواهی نامه‌های رانندگی با حدود 30 نفر از پزشکانی که چندین سال همکاری صادقانه داشتند فسخ قرارداد کرد و به هیچ درخواست همکاری مجددی پاسخ نمی‌دهد!
چرا مسئولان وزارت رفاه بی دلیل حقوق‌اندک بازنشسته‌های تامین اجتماعی را هر ماه از ماه قبل کمتر واریز می‌کنند؟ 
چرا عناوین منفی در رسانه‌ها وجراید و روزنامه‌ها به نسبت اخبار و عناوین مثبت بیشتر است؟!
امیدوارم مسئولان به فکر زندگی مردم باشند و برگشت کارت سوخت واحتمالا دونرخی شدن مجدد بنزین، موج جدید گرانی راه نیندازد.
عشق واقعی باعث می‌شود شاهد شوهرکشی، همسرکشی و وجود کودکان طلاق نباشیم.
 مگر همین چند وقت پیش نمایندگان مجلس تعطیلات تابستانی نرفتند؟ باز این تعطیلات یک هفتگی برای چیست؟ در این مشکلات عدیده کشور واقعا جای تاسف دارد! 
با این تورم و گرانی بی پایان بازنشسته‌های فرهنگی با حقوق دو میلیون تومان چه کنند؟ 
 صفحه خراسان قدیم واقعا عالیه. لبخند به لب می‌نشونه و آدم را آرام می‌کنه. تبلیغات اسم‌ها حتی نوشته‌های روان و بسیار ساده. واقعا متشکرم. من متولد 1340 هستم.
بنده مدتی است که بیکارم، بیمه تامین اجتماعی ندارم و درآمدی هم ندارم و تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی مثل کمیته امداد و بهزیستی نیستم. می‌خواهم بدانم با این تورم فزاینده به بنده و امثال بنده چطور طرح‌های حمایتی تعلق می‌گیرد؟
 با مدیریتی که از 10 تا گورخر پنج تا شو به کشتن میده چه کار باید کرد؟ 
واقعا از فوت دانش آموز بی گناه کرمانشاهی بر اثر ریزش دیوار مدرسه متاثر شدم و از طرفی هم متاسفم برای مسئولان مدرسه  مذکور که نتوانسته یا نخواسته‌اند مشکل به این سادگی را رفع کنند! 
خواهشمندم هرچه زودتر مشکلات ورزشگاه آزادی را رفع کنید تا تیم محبوب مان بتواند اگر به فینال آسیا برود در آزادی بازی کند. 
پیشنهاد می‌کنم خودروسازان تولیدات خودشان را صادر کنند و دولت واردات خودرو را آزاد کند تا هم مشکل آلودگی هوا و هم مشکل بنزین حل شود. 
چرا دولت با خرید دلار به قیمت 10 هزار تومان از ارزان شدن دلار جلوگیری می‌کند؟ 
هفته نیروی انتظامی بر تلاشگران عرصه امنیت و آرامش مبارک. موفق و پیروز باشید.
به بعضی از آرایشگاه‌های زنانه که در خانه کار می‌کنند و تابلو ندارند چرا اجازه فعالیت می‌دهند و چراجریمه نمی‌شوند؟ این آرایشگاه‌ها گران می‌گیرند و از مالیات هم فرار می‌کنند. چرا برخورد نمی‌شود و نظارتی نیست؟ 
چرا برای بازسازی صحنه جرم، قاضی و اطرافیان شان با کفش روی فرش می‌روند که منظره بدی دارد؟ خانواده در آن خانه زندگی می‌کند.
 من بیماری برص دارم. می‌خواستم از کارگردان فیلم مختار گله کنم ما که این بیماری را داریم و شمر هم این مشکل را داشته این قدر در فیلم مختار از این بیماری گفتند که من افسردگی گرفتم.  حالا همه فکر می‌کنند هرکس که برص دارد از نسل. ..
عجب روزگاری شده که دیوان عدالت اداری آبونمان تلفن ثابت را حذف کرده اما مدیرعامل مخابرات تهدید کرده اگر آبونمان برنگردد تعرفه‌ها را اضافه می‌کنیم! 
 
جوابیه شرکت رجا:
احتراما با عنایت به چاپ مطلبی در تاریخ 1397.7.10 شماره 19928 در ستون حرف مردم با عنوان «نارضایتی مسافر قطار بندرعباس به مشهد از شرکت رجا» توضیحات ذیل ارسال می‌شود: قطار بندرعباس – مشهد تحت مالکیت شرکت رجا نبوده و درباره خدمات قطار مسئولیتی بر  عهده این شرکت نیست. در شرکت رجا، آموزش‌های اولیه امداد پزشکی به مهمان داران داده شده و جعبه کمک‌های اولیه نیز درهمه قطارها موجود است. در صورت حاد بودن سلامتی مسافر یا بیمار حادثه دیده، رئیس قطار در اولین ایستگاه برای اعزام مسافر با آمبولانس به مراکز درمانی هماهنگی لازم را به عمل خواهد آورد. 
برات ا... صمدی، مدیرکل دفتر مدیرعامل روابط عمومی و امور بین‌الملل
***

 جاده گلستان شهر هر روز مرگ و میر دارد به ویژه میدان علی آباد که به لحاظ هندسی مشکل دارد، وای به حال افرادی که با این جاده آشنا نباشند.
 آسفالت داخل گلستان شهر را برای طرح اگو کندند و فقط بخش کمی را آسفالت کردند و بقیه آن مانده است، قلوه سنگ های درشت هنگام رانندگی به اطراف پرت می شود.
  وضعیت آسفالت جاده سنخواست از چهاربید تا محمد آباد بسیار نامناسب است.


تاریخ : دوشنبه 19 شهریور 1397 | 02:28 ق.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.