فراخوان پنجمین طرح ملی سوگواره علمدار کربلا

استقبال از پنجمین طرح ملی سوگواره علمدار کربلا در ایلام

شرکت کنندگان در بخش شعر می‌توانند آثار خود را در دو قالب سنتی و نو و نثر ادبی با موضوع شخصیت و فضایل اخلاقی حضرت ابوالفضل العباس (ع) و دلاوری‌ها و رشادت‌های آن حضرت به زبان فارسی، عربی و گویش‌های محلی به همراه ترجمه سلیس و روان فارسی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 اشعاری که قابلیت تبدیل‌شدن به سرود را داشته باشند از اولویت ویژه برخوردارند.

موضوعات این سوگواره عاشورا، کربلا، اربعین و نیز شخصیت‌های مرتبط با واقعه عاشورا ازجمله حضرت امام حسین (ع) امام سجاد (ع)، حضرت زینب (س) حضرت علی‌اکبر (ع) حضرت علی‌اصغر (ع) و حضرت ام‌البنین (س) و همچنین اصحاب سیدالشهدا و شهدای کربلا می باشد

 علاقه‌مندانمی توانند آثار خود را به نشانی ایلام خیابان پیروی- مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی طبقه دوم، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام ارسال کنند.

 در بخش عکس، تصاویر می‌تواند به صورت سیاه و یا سفید ارسال شوند و تفاوتی بین عکس‌های آنالوگ و دیجیتال نخواهد بود، هر چند عکس‌هایی که ترکیبی و ساخته شده توسط نرم افزارهای گرافیکی باشد، پذیرفته نمی‌شود.
آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه استانی را بیست و پنجم شهریور ماه سال جاری واختتامیه این سوگواره ملی مهرماه سال جاری به میزبانی ایلام برگزار می‌شود.


تاریخ : پنجشنبه 25 مرداد 1397 | 03:14 ق.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.