حرف مردم 3225

http://uupload.ir/files/882z_people.jpg

روزنامه خراسان وخراسان شمالی 23 اردیبهشت  از مدیران سازمان تامین اجتماعی تقاضا می کنم به جای تعلل در افزایش حقوق بازنشسته ها که 30 سال بیمه پرداز بودند از نیروهای اضافه کم کنند که در هر شعبه چندین کارمند اضافه دارند.
نماینده ما در سازمان ملل چه کار می کند چرا یک بار هم که شده پشت تریبون حاضر نمی شود؟
 اصلاح طلبان آمدند بر مسند قدرت و فقط مواظب هستند تا سرمایه دارها به زمین نخورند!
بلیت برگشت هواپیما از شیراز به مشهد 450 هزار تومان به تهران 600 هزار تومان!
خدمت هموطنان عزیز می خواستم در جواب آقای رشیدپور عرض کنم که درسته تلویزیون خانه خاله نیست اما جناب عالی مدتیه پایتان را از گلیم تان بیشتر دراز می کنید.
هر ماه دو یا سه شارژ ایرانسل می گرفتم ماه گذشته یک شارژ گرفتم سه تماس کوتاه گرفتم تمام شد. دیگر شارژ ایرانسل نمی خرم.
خواهش می کنم ماموران وزارت اطلاعات جلوی کسانی را که احتکار می کنند بگیرند و کاری کنند که عبرتی برای دیگران شود. هنوز چند روز از ماجرای برجام نگذشته می گویند جنس نداریم. درد ملت و اقتصاد ما این هست که کسی رسیدگی نمی کند.
متاسفانه در کشور ما در موارد مختلف شورش را درمی آوریم قبلا عمل بینی بود و الان تتوی ابرو! شما در چند سال آینده دیگر کسی را با ابروی طبیعی خودش پیدا نمی کنید. حیف زیبایی خدادادی نیست؟
خداقوت عزیزان که جانبازان و ایثارگران را تنها نمی گذارید و با چاپ صفحه پلاک عزت همیشه با ما هستید نه مانند برخی ها که فقط در ایام خاص یا در زمان انتخابات سراغ ما می آیند تا بلکه پله ترقی آنان شویم. مثلا بنیاد بجنورد فقط در یک برنامه تلویزیونی برخی را دعوت کرد و دیگر هیچ. چرا؟
اگر بازار کنترل شود برخی مردم از گرانی دلار سودجویی نمی کنند.
دولت فقط امتیاز گروه شغلی بازنشستگان لشکری و کشوری را در حقوق آنان اعمال می کند و امتیازات مربوط به ایثارگری و دیگر فوق العاده های زمان خدمات بازنشسته را در محاسبه حقوق ایشان منظور نمی کند. این چه همسان سازی است؟
 وضعیت اینترنت مخابرات باید این گونه باشد که حتی گوگل اسکالر، جیمیل و جست و جوی گوگل نیز به طور مکرر قطع شود؟ تحریم های خارجی کم هستند که تحریم های داخلی را نیز با بی مسئولیتی اضافه می کنند؟ اگر نرم افزارهای تحریم شکن نبود از کار و زندگی می افتادیم!
رفتم عدم خلافی خودرو گرفتم و خدا می دونه که 50 درصدشون کذب محض دوربین است و جالبه یکی دو مورد شهرستان هایی زده شده که توی عمر بابام مسیرم نخورده بهشون. چه کسی باید مدیون و جواب گوی این اشتباهات باشه؟
 خواهشمندم یک گزارش هم از اوضاع شوراهای حل اختلاف تهیه کنید واقعا تاسف بار است. ببینید برخورد آن ها با مردم چطور است که پرونده ها را ناخوانده تصمیم می گیرند و حتی حوصله ندارند پرونده را مطالعه کنند.
 فرزندم در بیرجند سرباز است. تا ساعت 2 در پادگان هستند و بعد از آن، آن ها را رها می کنند. مجبور هستم برایش خانه بگیرم و خرج خورد و خوراکش هم هست. مهم تر از مخارج اگر فردا این جوان ها در شهر غریب کاری ناهنجار بکنند چه کسی پاسخ گوست؟
 برای گذر کشور از شرایط موجود باید وارد جامعه جهانی شویم چون در جنگ دو طرف آسیب می بینند.
من بیشتر از هر چیزی وطنم را دوست دارم باید بی هیچ بهانه ای بسازیمش.
از مردم عزیز و دولت محترم هند با کمال محبت تقاضا می شود برای رعایت بهداشت مادی و معنوی از انداختن اجساد به درون رودخانه خودداری کنند.
دنیا با عقلانیت می گردد. صهیونیست ها و ترامپ تحت فشار چپاول عربستان می خواهند منطقه را ناامن و انتخابات عراق را آشفته و شکست از داعش را جبران کنند.سوریه باید به خاطر حمله نظامی صهیونیسم ها و تعرض به خاکش به سازمان ملل شکایت کند و اجازه ناامنی را ندهد و ماهیت سازمان ملل هم برای همگان روشن می شود.
 حضرات بهتر بود به جای آتش زدن پرچم آمریکا گرین کارت خود و خانواده را آتش می زدند.
 چرا درباره حقابه ایران از رودخانه هریرود که 80 درصد سد دوستی به آن وابسته است و از افغانستان سرچشمه می گیرد گزارش تهیه نمی کنید؟
مسئولان آموزش و پرورش در نظر بگیرند که امتحانات بچه ها در ماه مبارک رمضان را حداقل روز در میان برگزار کنند تا به بچه ها فشار نیاید.
مبارزه بی امان با فساد و خرید کالای ایرانی مرغوب باعث تقویت برجام خواهد شد.
 آتش زدن پرچم آمریکا در مجلس به نظر اوج بی هنری و کج سلیقگی عده ای نماینده مجلس بود چرا که پرچم هر کشوری برای مردم آن ها بسیار با ارزش است و در این گیر و دار نباید احساسات مردم دیگر کشورها را جریحه دار کرد.
این ها که در داخل از تصمیم ترامپ اظهار خوشحالی می کنند چه تفاوتی با نتانیاهو دارند؟
کاسبان محترم ، آیا پولی که به بهانه گران شدن دلار از دیگران می گیرید و سر سفره خانواده تان می برید حلال است؟
 حالا هم آمریکا تحریم رو می تونه ادامه بده، هم ایران باید طبق برجام به تعهداتش عمل کنه و کلی بازرس و ایجاد محدودیت! مشخصه دست اروپا و آمریکا تو یه کاسه است. با موضع اروپا مقابل آمریکا می خوان ایران رو ترغیب به موندن در برجام بکنن. آمریکا هم با تحریم و ... ایران رو کنترل کنه.
تشکر می کنم از یادداشت روز آقای یزدان پناه! ما نباید به اروپا و کشورهایش مانند آلمان، انگلیس و فرانسه اعتماد کنیم و با آن ها برای توافق برجام عهد ببندیم وگرنه آن ها هم مثل آمریکا از زیر کار در می روند و به عهدشان عمل نمی کنند؟
خدا کند آن طور که مسئولان بی خیال خارج شدن آمریکا از برجام هستند بی خیال قیمت ها در بازار نباشند. دستمال کاغذی 10تایی قبلا بوده 10 هزار تومان دیشب گرفتم به همان قیمت اما از نظر وزن و حجم نصف شده است! دقیقا بعد از برجام!
کسانی که از دولت انتقاد می کنند، یک نگاه به زندگی خود بیندازند، آیا درست مدیریت کرده اند؟ خانواده راضی اند؟
 مسئولان در دولت و مجلس از برجام تعریف و تمجید کردند و خودشیفتگی سیاسی و جاه و مقام شان را با گرفتن عکس سلفی در مجلس با خانم موگرینی برجام را حلوای تن تنانی جلوه دادند حالا همان آقایان پرچم آمریکا را در مجلس آتش می زنند.
اگر خانواده های دختران،  مادی فکر نکنند و سنگ بزرگ جلوی پای جوانان نیندازند همه به خانه بخت می روند مانند قدیم که پدر عروس تمام جهیزیه دختر را می داد. پدری را می شناسم که به دخترش خانه داده!
متاسفانه بعضی از دختران گریز پا هستند! به خانه شوهر هم که می روند مدام با دوست و خویشاوندان به گردش و بازار می روند و هر روز خانه مامان هستند! پسر هم خسته شد و همسرش را طلاق داد به همین راحتی!
***
 چرا در همه چهارراه های بجنورد خط کشی عابر پیاده وجود ندارد؟
 چرا با وجود فعالیت نظام مهندسی، ساختمان های بدون استحکام در استان ساخته می شوند و برخوردی با این امر نمی شود؟


تاریخ : پنجشنبه 23 فروردین 1397 | 02:00 ق.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.