حرف مردم 3224

http://uupload.ir/files/882z_people.jpg

روزنامه خراسان وخراسان شمالی 22 اردیبهشت 


 لطفا به آقای روحانی بگویید شما زندگی مردم و کاسبی آن ها را می بینی که می گویی مردم مشکلاتی در زندگی روزمره خود احساس نخواهند کرد؟ بیا پای درد دل کاسب ها بشین، بیا دفتر نسیه سوپرمارکت ها رو ببین.
بیمه کارگران ساختمانی که جزو قشرهای ضعیف جامعه هستند همیشه حق شان پایمال می شود.
بابت خراسان قدیم 19 اردیبهشت واقعا ممنونم. عکس پدر یکی از دوستانم را که سال 56 فوت کرده بود بین عکس مربوط به قوچان دیدم که وقتی به او خبر دادم خیلی شگفت زده شد. خودش هم از وجود این عکس اصلا خبر نداشت.
ملت و مردم ایران به رهبر و رئیس جمهور کشورمان افتخار می کنند و آمریکا هم هیچ غلطی نمی تواند بکند.
واقعا برای نویسنده سریال آنام متاسفم! مردم کم غم و غصه دارند که این طور فیلم نامه ها را می نویسید؟!
 خدمت رهبر معظم و دلسوز انقلاب و رئیس جمهور محترم و کلیه مسئولان محترم هسته ای عرض کنم که خروج ترامپ از برجام به منزله «عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد» بود و شما عزیزان عزیز بودید و عزیزتر شدید و ترامپ و دوستانش ذلیل بودند و به خواست و اراده خدا ذلیل تر خواهند شد.
 جنجال اکران فیلم «به وقت شام» و نمایش جنجالی حمله داعشی ها به هیچ عنوان کار فرهنگی نبود و در واقع تبلیغی شد برای این گروه که چگونه به مردم بی دفاع حمله می کنند و بعضی ها بدانند هیچ گاه ملت ایران اجازه حضور به این افراد را نخواهد داد.
به ترامپ کار نداشته باشیم، عزت و پیشرفت ما را نمی خواهد. ما اگر آن قدر پیشرفت کنیم که در تمام قله های علمی اول شویم ترامپ را به زانو درآورده ایم. علم مان پیشرفت می کند، دانشگاه محل تولید می شود و خودمان می سازیم، تولیدات داخلی مان رونق می گیرد، صنعت مان پیشرفت می کند و رونق اقتصادی و پیشرفت و توسعه در شهرها و روستاهای کشور ایجاد می شود. آمریکا این را خواهد دید، چون ما باید خودکفا شویم تا آمریکا و هیچ کشوری به ما زور نگوید.
 تبلیغ عوامل فیلم «به وقت شام» و حضور عوامل فیلم به شکل نیروهای داعشی که مسلح به کلاش و اسب و نیروهای تروریستی بودند در واقع یک تبلیغ کامل برای داعش بود اما آن طرف قضیه اگر غیر از نیروهای ارزشی به گفته خودشان گروه دیگری بود، به طور حتم دستگاه قضایی به جرم همکاری با داعش و عوامل نفوذی، اخلال در نظم عمومی و ایجاد وحشت و هزاران دلیل دیگر آن ها را به پای میز محاکمه می کشیدند ولی بعضی ها درصدد توجیه کارشان هم هستند.
 آقایان محترم! انگلیس، فرانسه و آلمان هم دست کمی از آمریکا و اسرائیل ندارند! آن ها منافقانه عمل می کنند و در پشت صحنه دست بیعت با آمریکا دادند! چرا این قدر مردم را فریب می دهید؟ حتما می خواهید مذاکره با پادوهای آمریکا را هم دو ساله کنید و هر روز هم بگویید چه و چه می کنیم و آخر هم دست خالی صحنه را ترک کنید! چرا عبرت نمی گیرید؟
 من یک ایرانی ام پرچم ایران شناسنامه تمدن و بزرگی کشورم است به هیچ کسی اجازه جسارت به خاک و پرچم کشورم را نمی دهم. ما نیز نباید پرچم هیچ کشوری را آتش بزنیم. جواب گستاخی بعضی قلدرنماها را می توان طور دیگری داد، بیشتر مشکلات اقتصادی کشورم را خیانتکاران داخلی به وجود می آورند که متاسفانه زیاد هستند. ما باید قاطعانه دزدان و مفسدان اقتصادی را از بین ببریم. ایرانی میهن پرست فکر و قدرت و ایمانش را در راه تجلی و بزرگی ایران صرف می کند.
 یک گزارش از کارهای کاذب بگیرید مثل جناب نون خشکی! وقت و بی وقت مزاحم مردم می شوند به خصوص ساعت هایی که زمان استراحت است. چرا واقعا در این ساعت ها باید در بلندگوهایشان فریاد بزنند؟
آدامس شیک که جزو مفاخر تولید ملی به شمار می رود، چه ربطی به دلار دارد که از صد تومان به 200 تومان تغییر قیمت پیدا کرده؟ با این رویه دلار 10 هزار تومانی هدیه بهاری دولت به مردم اعلام خواهد شد. علی برکت ا...
 به نمایندگان محترم مجلس عرض می کنم، در کنار آتش زدن پرچم آمریکا، گرین کارت های بچه هایشان را هم آتش بزنند.
 آقای روحانی زمانی فرمودند با برجام مشکل آب خوردن مردم حل می شود و حال می گویند برجام تاثیری در زندگی مردم ندارد یعنی پنج سال سرکار بودیم؟! بیچاره کسانی که برای برجام شادی کردند و ریختند در خیابان ها!
ادارات ثبت اسناد مراحل کار صدور اسناد بدون مشکل را هم آن قدر بی دلیل با تاخیر انجام می دهند که مراجعان مجبور به پیدا کردن راه های فرعی برای انجام کارشان می شوند.
اگر کودتای 28 مرداد درست واکاوی شود جنایت آمریکا و انگلیس در خاورمیانه هویدا می شود. تروریسم این منطقه حاصل آن کودتاست.
 از هم سنگران دیروز و دوستان جانباز عزیزم تقاضا دارم از اعتبارمان دفاع کنیم و آن را برای هر چیز بی خود که ربطی به ایثار ندارد از دست ندهیم. مشکل هزینه اینترنت برای همه این گونه است چرا آن را به جانبازی ربط می دهید برادر جانبازم! ارزش کارت را بدان.
دو ماه از سال گذشت و تامین اجتماعی با توجه به مدرن بودن سیستم محاسبات آن هنوز احکام بازنشستگان را در سایت نزده! وقتی این همه نیروی استخدامی در تامین اجتماعی از محل دستمزد بیمه شدگان حقوق می گیرند این کم کاری چه توجیهی دارد؟!
ممنون از این که پیام مرا بابت قطع گاز مغازه چاپ کردید.
چرا سازمان تامین اجتماعی حق بیمه مشاغل آزاد و خود اشتغالی را 31 روزه می گیرد ولی هنگام پرداخت 30 روز پرداخت می کند؟
مگر دادن شماره ثنا چقدر زمان بر است که دادگستری از هر فرد 10 هزار تومان می گیرد؟
هفته پیش برای سفر تفریحی در شیراز اقامت داشتیم. بلیت برگشت به مشهد 450 هزار تومان و به تهران 600 هزار تومان بود. لطفا این بی انصافی ها را به گوش مسئولان برسانید.
مسئولان در اجرای طرح های صنعتی در استان به ویژه طرح هایی که آب بری زیادی دارند همچون فولاد تا زمانی که فکری اساسی برای تامین آب مورد نیاز آن نکرده اند، تجدیدنظر کنند! نکند شرایط وخیم آب در استان با اجرای این گونه طرح ها به ورطه نابودی کامل رود یا مانند برخی استان ها درگیر کشمکش بر سر آب شویم!
با دیدن صفحه خراسان قدیم هیجان زده شدم. نوع نگارش روزنامه قدیم برای من که روزنامه خوان هستم اما در آن سال ها نبودم خیلی جالب بود. ممنون.
  چندین سال است افغانستان آب هیرمند را که ایران حقابه دارد بسته و مردم سیستان را با بی آبی شدید مواجه کرده و زندگی آن ها را به خاک سیاه نشانده. حال آقای ظریف با کمال خونسردی می خواهند از طریق سازمان های بین المللی پیگیری کنند! چرا اقدام جدی نمی شود؟
من، یک مادرم که دو هفته است برای محمدحسین اشک می ریزم. خدا به پدر و مادرش صبر دهد.
خراسان عزیز بابت بخشودگی مبالغ دیرکرد وام های بانکی اطلاع رسانی کنید چون بانک صادرات مدعی است بخشنامه نیامده.
چرا وجوه آبونمان گاز به جیب مردم هنوز برنگشته و در قبض ها با عنوان بدهی گذشته عوض بستانکاری درج شده است؟
مسئولانی که خانه های آن چنانی دارند کی می خواهند درک کنند که من و امثال من با این وضعیت نابه سامان مسکن که هرکسی هرچه دلش می خواهد قیمت می گذارد چه باید بکنیم؟ خفتگان را خبر از عالم بیداری نیست!
***
شیب کوچه انرژی بجنورد به شکلی است که همه زباله های این کوچه در ابتدای کوچه از سمت طالقانی جمع و گاهی زباله ها هم یکی در میان برداشته می شود.
 برای زدودن  پدیده زباله گردی، مسئولان همت جمعی داشته باشند.تاریخ : چهارشنبه 22 فروردین 1397 | 02:51 ق.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.