حرف مردم 3222

http://uupload.ir/files/882z_people.jpg

روزنامه خراسان وخراسان شمالی 19اردیبهشت چه خوب است نرخ سکه و طلا را هم مثل دلار، دولت محاسبه و هر روز اعلام کند یعنی نرخ روزانه طلای جهانی اونس را در نرخ دلار رسمی ضرب کرده تا قیمت فروش داخلی مشخص شود و غیر از این قاچاق محسوب شود تا این دلالان از خدا بی خبر و زالو صفت خلع سلاح شوند. ما در وسط یک جنگ بزرگ اقتصادی و تجاری با آمریکای شیطان هستیم و این‌ها پیاده نظام دشمن هستند.
لطفا درباره گرانی‌های اخیر و سوءاستفاده کسبه از وضعیت بازار گزارشی تهیه کنید و داد دل مردم را به گوش مسئولان برسانید.
ای مسئولان گرانی بیداد می‌کند به داد مردم برسید!
کمترین برخورد با قاتل محمدحسین اعدام در ملأ عام است. تاوان داغدار شدن و غصه خوردن والدین و اقوامش و جریحه دار کردن احساسات مردم را چطور باید پرداخت کند؟
همه جا از پلاستیک و مضرات آن چند سالی است که می‌گویند ولی در عمل همه جا حتی در نانوایی‌ها نایلون می‌بینیم! حکایت تنباکوی میوه ای! اگر این‌ها مضر هستند چرا جمع نمی‌شوند؟ دولت با مافیا بجنگد.
از گزارشگران روزنامه تقاضا داریم لطف کنید راجع به ناامنی، فساد، فروش مواد در پارک ها، بی بند و باری، زنان خیابانی، قاچاق و تقلب در مواد غذایی کارخانه گزارش تهیه کنید.
 آیا یک وجدان بیدار پیدا می‌شود امسال از من قالیباف که 25 سال پشت دار قالی بوده‌ام و حالا که دچار تاری دید و دیسک کمر و بیماری آسم و درد عصب دست شده‌ام دفاع کند؟ چرا با این همه بیماری یک خانم نمی‌تواند بازنشسته شود؟ کجای این عدالت است؟ با این همه درد چطور کار کنم؟
 حالا بعد از چند سال که افغانستان آب هیرمند را بسته و همه سیستانی‌ها به خاک از بی آبی نشسته‌اند آقای ظریف گفتند می‌توانیم اقدام متقابل بکنیم. سواره از پیاده خبر ندارد.
تلفن‌های اعتباری همراه اول، بدون تماس و ارسال پیامک، شارژ موجود کسر می‌شود. از عهده شارژ تلفن بدون حتی یک تماس برنمی آییم. به کجا مراجعه کنیم؟ 
آقای روحانی‌ای کاش در سفرتان به مشهد قدمی هم برای توسعه و پیشرفت و آبادانی شهر توس برمی داشتید!
تعریف آقای فتاح (رئیس کمیته امداد امام) از فقر مطلق چیست؟ آقای فتاح چطور شما فقر مطلق را ریشه کن کردید؟ فقرا که این ریشه کنی فقر را احساس نکردند. کاش آقای فتاح سفری به مناطق محروم کشور داشته باشید.
لطفا گزارشی از ماموران حمل و نقل شهرداری معروف به سمند سفیدها تهیه کنید. شورش را درآورده‌اند. به هر طریقی جریمه در اولویت کارشان است. (جمعی از رانندگان وانت بار)
سال بعد نمایشگاه کتاب تهران را زودتر برگزار کنید که با ماه رمضان مقارن نباشد.
مگه قرار نبود گشت ارشاد جمع بشه؟ فرهنگ سازی بهتر نیست؟
 پیشنهاد می‌کنم حتی اگر تمام طرفین هم از برجام خارج شدند ما خودمان تک و تنها در برجام بمانیم و مذاکرات را با خودمان ادامه دهیم! علی برکت ا...
فراموش نکنیم کشورهایی که در برجام هستند، در زمان جنگ ایران و عراق در قراردادهای شان با یکدیگر به محو جمهوری اسلامی تاکید داشتند.
خدایا چاله چوله‌های زندگی مان را پُر و هموار کن!
 عزیز من چرا تن شما از حرف‌های آقای نوبخت بلرزد، شما یکی از این دو گروه هستی اگر از افراد ثروتمند هستی پس مشکلی نیست اگر از افراد مستضعف جامعه هستی خیالت راحت باشد یارانه شما قطع نخواهد شد.
خجالت نمی‌کشی خراسان چاپ می‌کنی که این خودروها تولید ایرانه؟! بنویسید مونتاژ ایرانه. فارسی را پاس بدارید! 
این پست شهرداری تهران چیه که همه برای آن سرودست می‌شکنند؟!
لطفا وضعیت سود بانک مسکن را مشخص کنید هنوز باجه‌ها می‌گویند به  ما ابلاغ نشده در صورتی که اعلام شده سود از 9.5 درصد به 8 درصد تغییر یافته. 
اختصاص نیافتن دلار به تجهیزات پزشکی جان بیماران را تهدید می‌کند چون بسیاری از وسایل پزشکی و قطعات آن وارداتی است که برای تشخیص و درمان بیماری‌ها در مطب‌ها و بیمارستان ضروری است. لازم است پس از تایید وزارت بهداشت، سریع ارز لازم به پزشکان اختصاص یابد.
خواهشمندم یکی از مسئولان دقیق اعلام کند آمار کشته‌ها و تصادفات ورودی جاده سرخس به مشهد تا کجا باید برسد تا این پروژه 10 کیلومتری و ناقص چندین ساله،  سه راهی میامی تا مشهد دو بانده شود؟
لطفا حل جدول سخت را پر رنگ‌تر چاپ کنید.
چرا همه مردم فکر می‌کنند که گرانی‌ها تقصیر ما کسبه است؟ وقتی نرخ ارز هر ساعت بالا میره معلومه اجناس گرون میشه. هرچی گرون‌تر بشه قدرت خرید کمتر می‌شه. پس فروش کسبه هم کمتر می‌شه.
لطفا به روسای کشور بگین فکری به حال ما کسبه بکنن. بازار خیلی خیلی خرابه. اکثر بازاری‌ها در حال ورشکسته شدن‌اند. 
ان شاء ا... خداوند سایه نحس اسرائیل را از روی صفحه گیتی کم کند.
چرا سازمانی مانند شبکه بهداشت به عناوین مختلف مانند گواهی نامه بهداشت اصناف و. .. اقدام به جریمه کسبه و بازاریان می‌کند و مبالغ سنگینی را به بهانه بهداشت محیط به جیب می‌زند؟
حوادث فراوانی در روزنامه‌ها خواندم و از اطرافیان شنیدم اما گریه آورتر و غمناک‌تر از قتل کودک مظلوم 10 ساله مشهدی (محمدحسین) نه خوانده‌ام و نه شنیده ام. خدا ظالمین را لعنت و خوار و نابود کند.
خدایا! ما را ببخش! آن قدر که حسرت نداشته هایمان را می‌خوریم شاکر داشته هایمان نیستیم! 
چرا حقوق بازنشستگان را فقط 10 درصد اضافه کرده‌اند؟ آیا این انصاف است؟ با ماهی یک میلیون و 700 و مخارج بچه‌ها و دارو و درمان چه کنیم؟ 
قیمت کتاب در نمایشگاه کتاب تهران سرسام آور است. به دانش آموزان و دانشجویان رحم کنید.
از بسیجیان عزیز و زحمت کش محله‌ها کمال تشکر و قدردانی را دارم. چون از زمانی که این عزیزان شب‌ها به گشت می‌پردازند میزان سرقت خودرو و وسایل داخل آن و همچنین مغازه‌ها و منازل بسیار کم شده است.
سه نقطه روز یک شنبه تون خیلی جالب بود. واقعا عروسی‌های قدیم خیلی ساده و راحت بود. از این ایده‌ها زیاد بذارید تا ما دهه هشتادی‌ها بیشتر از قدیما بدونیم.
تپق زدن مجریان بماند زیر نویس‌های برخی برنامه‌های رسانه ملی را رصد و مشاهده کردم که تپق‌های نوشتاری هم داشتند به عنوان مثال در شبکه خبر زیرنویس شده بود: مدیر مسئول روزنامه ایران به جرم «تشویق» اذهان عمومی محکوم به. .. شد آیا تشویش اذهان عمومی درست است یا تشویق اذهان عمومی؟!
خطوط ثابت فروخته شده توسط مخابرات مشهد به تازگی به صورت Pcm تحویل مشتری می‌شود بعد   که می‌خواهی اینترنت adsl فعال کنی روی خط با شرکت‌های اینترنت خصوصی مثل شاتل تماس می‌گیری اپراتور می‌گوید که ببخشید این خط شما pcm است و شرکت‌های خصوصی نمی‌توانند برای شما اینترنت فعال کنند. باید از خود مخابرات یک طرح شش ماهه با سرعت یک تا دو مگابایت به مبلغ 120 تا 150 هزار تومان خریداری کنی آن هم با حجم‌های ماهانه 25 تا 40 گیگ در ماه که اصلا استفاده نمی‌شود.
***

 برنامه جمع آوری زباله ها در حاشیه بجنورد به ویژه مناطقی مانند ملکش، جوادیه، شرق سپاه و کوی پزشکان منظم نیست و گاهی زباله ها مدت ها در این مناطق می ماند.
 با وجود این که دولت در مورد مصرف انرژی این قدر هشدار می دهد اما برخی ادارات دولتی به ویژه برخی بانک ها از همه بیشتر آب و برق مصرف می کنند.
 گفته می شود هزینه های بیماران خاص کم شده است اما برخی  بیماران دیالیزی که سابقه بیماری آن ها به 15 سال قبل برمی گردد، هزینه آمپول دیالیز را هم خودشان پرداخت می کنند.
 از برخی اداراتی که منشی تلفنی دارند گلایه داریم. هنگامی که زنگ می زنیم یا اشغال هستند یا جواب نمی دهند.
 چرا تکلیف دامداری های قارلق را روشن نمی کنند؟ این است معنای توسعه دامداری؟
 وضعیت کشاورزی در خراسان شمالی نامناسب شده است. اگر به داد کشاورزان نرسند از زراعت استان فقط نامی می ماند و بس.
 کشاورزان مانه و سملقان با روند فعلی و هزینه های بالایی که برای سوخت باید پرداخت کنند، ورشکست می شوند.تاریخ : یکشنبه 19 فروردین 1397 | 02:55 ق.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.