رئیس فدراسیون وزنه‌برداری آمریکا:

حضور در ایران مرا هیجان زده کرد

خبرگزاری فارس: حضور در ایران مرا هیجان زده کرد/ مبارزه برای رویای المپیک یک افتخار استبه گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، اورسلا پاپاندریا ظهر امروز در حاشیه دوره آموزشی وزنه‌برداری بانوان در اهواز، اظهار کرد: ورزش به من کمک کرد دنیا را ببینم و در مورد مردم و فرهنگ‌های مختلف اطلاعاتی به دست بیاورم.

نایب رئیس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری گفت: خیلی خوشحالم و افتخار می‌کنم که در ایران میهمان شما هستم و در این فرصت می‌توانم بیشتر درباره وزنه‌برداری ایرانی‌ها و فرهنگ‌شان بدانم و باید بگویم در اینجا یکی از بهترین مردمان دنیا را دیدم و هیجان‌زده هستم زیرا سنت‌های مردمی و عمیق این را کشور دیدم.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری آمریکا ضمن تشکر از دعوت علی مرادی، افزود: خوشحالم که وزنه‌برداری بانوان در ایران در حال راه‌اندازی است و امیدوارم این موضوع را در آینده بیشتر ببینیم و باید بگویم شما در اینجا به من احتیاج ندارید ولی خوشحالم که اینجا هستم و می‌توانم به شما کمک کنم.

وی بیان کرد: خیلی خوشحال هستم که مسابقه‌ای بین ایران و آمریکا می‌تواند باعث شود رابطه ورزشی بین ما خیلی خوبی بین ما شکل بگیرد و مهم است بدانیم اغلب برای اینکه خانم‌ها موفق باشند نیاز به حمایت آقایان هم دارند و خانم‌ها دوست دارند تمرین کنند که این با کمک آقایان امکان‌پذیر است.

رئیس فدراسیون وزنه‌برداری آمریکا گفت: ما همه از فرهنگ‌های متفاوت آمده‌ایم ولی همه بانوان به این حمایت نیاز دارند.

اورسلا پاپاندریا اظهار کرد: امروز روز جهانی شدن وزنه‌برداری است و نمی‌توانیم کسانی را که باعث شدند ما اکنون اینجا باشیم را فراموش کنیم و باید بدانید پیشرفت در این زمینه مستلزم تلاش و زحمت همه ورزشکاران و مربیان وزنه‌برداری بانوان است. تلاش و استعداد شما است که باعث پیروزی می‌شود و همه باید برای موفقیت یکدیگر کمک کنیم و شما می‌توانید قهرمانان آینده ایران را بسازید.

وی افزود: من اینجا هستم تا رویای المپیکی شدن شما را به واقعیت برسانم و جالب است بگویم قبل از اینکه وزنه‌برداری برای خانم‌ها در المپیک مجاز شود، من در مسابقات جهانی سال‌های 1992 و 1996 شرکت کرده بودم و خیلی دوست داشتم و منتظر بودم که خانم‌ها کار خود را در المپیک شروع کنند که این کار انجام شد و رویای من محقق شد پس هر روز برای رویاهایتان زندگی کنید و بجنگید و آنها را به دست آورید و قطعا این‌که برای رویای المپیک بجنگید یک افتخار است.
تاریخ : سه شنبه 17 بهمن 1396 | 04:02 ب.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.