حرف مردم 3186

http://uupload.ir/files/882z_people.jpg

روزنامه خراسان وخراسان شمالی 19 اسفند

  تشکر می کنم از نماینده متعهدی که در تذکری خطاب به رئیس جمهور بابت عمل نکردن به وعده ها و حاشیه سازی های ایشان، موضوع استیضاح را مطرح کرده اند. خیلی زودتر باید به این فکر می افتادند.
 پیشنهاد می کنم طرح ابتکاری «ازدواج انسان با گوشی هوشمند و فضای مجازی» را به جهانیان ارائه دهیم زیرا هموطنان بسیاری را می شناسم که گوشی هوشمند و فضای مجازی را به همه چیز و همه کس حتی نزدیک ترین خویشان و همسر و فرزند خود ترجیح می دهند.
 نام گذاری ساختمانی در شهرداری تهران به نام اشخاصی که بعضی اوقات به ارزش های نظام و انقلاب حمله کرده اند توهین به بخش عظیمی از جامعه است. این گونه موارد در حالی که شخص مدنظر در قید حیات است چه معنی می تواند داشته باشد؟
لایحه حمایت حقوق معلولان در مجلس مسکوت نماند همه چشم انتظار این قانون هستند.
 جناب آقای روحانی تکلیف ملت را در پاسخ گویی روشن کنید. ملت که نمی توانند نهادها و ارکان و قوا و سازمان ها را اجبار به پاسخ گویی کنند این گفتمان شما را چگونه هضم کنیم؟ یعنی اگر آن ها پاسخ گو نبودند خودتان می فرمایید باید توضیح بخواهید و سوال کنید و تذکر بدهید و حرف بزنید؟ بنابراین نتیجه می گیریم باز هم جناب عالی باید پاسخ گو باشید و ملت شما را مسئول و پاسخ گو می دانند بنابراین لطفا شفاف تر و روان تر حرف تان را بزنید نه در لفافه و پشت پرده و گنگ و مبهم و ... این طور نمی شود مجری خوبی باشید.
چرا برای مصرف حجم های اینترنت، شرکت مخابرات زمان تعیین می کند و باعث اسراف و دانلودهای غیرضروری از اینترنت می شود.
آقای روحانی شخص شما موقع انتخابات وعده دادی باید پاسخ گوی وعده های معیشتی مردم باشی. مردم مگر وعده دادند که پاسخ گو باشند؟!
آماری که مرکز آمار کشور درخصوص بیکاری داده همه گویای افزایش رشد بیکاری است. از جناب آقای روحانی و آقای جهانگیری سوال داریم آیا آمار شما درست است یا آمار مرکز آمار کشور؟!
لطفا به وضع بازداشتگاه های موقت رسیدگی کنید.
لطفا کتابخونه های شبانه روزی دایر کنین.
از همه کارمندانی که در طول سال گذشته رفتار و خدمات مناسبی به مردم ارائه کردند سپاس گزاریم.
از خدمات و زحمات شبانه روزی همه اهالی رسانه به ویژه روزنامه خراسان در طول سال گذشته صمیمانه تقدیر و تشکر می کنیم.
بدین وسیله از دونالد ترامپ و خانواده محترمش که در تمام سال سوژه دایمی صفحات روزنامه خراسان شدند و خم به ابرو نیاوردند سپاس گزاریم!
از همه دست اندرکاران شهرداری به دلیل آراستگی و پیراستگی شهرمان سپاس گزاریم.
بهتر است آقای جهانگیری به دلیل تشکیل نشدن جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی و هزاران مشکل دیگر استعفایشان را امضا کنند و بازنشسته شوند.
به آقای جهانگیری بفرمایید موتور معیشت مردم را روشن کند. شرم آور است!
چرا آقای جهانگیری درباره دهه شصتی ها موضع گیری دوگانه ای از خودشان نشان دادند؟
طبق قانون جدید مصدومان تصادفات باید با آمبولانس به بیمارستان منتقل شوند وگرنه هزینه های آن ها آزاد محاسبه می شود اگر در جاده، روستا، جای دوردست تصادفی اتفاق بیفتد باید صبر کرد تا آمبولانس بیاید در حالی که وسیله نقلیه در دسترس است. لطفا به فکر جان مردم باشید.
 عادت کرده ایم که هر موضوع کوچک مثل حق پخش تلویزیون یا حضور بانوان در ورزشگاه ها را با فشار خارجی ها اجرا کنیم بهتر نیست قبل از تصمیم فیفا خودمان این کارها را انجام بدهیم؟ خوب نیست این کارهای کوچک به وسیله خارجی ها به ما دیکته شود.
از خواندن گزارش بالکان از درون حظ وافر بردم واقعا عالی بود. لطفا از این گزارش ها به خصوص از کشورهای دوست یا کشورهایی که مسلمانان زیادی دارند چاپ کنید همچنین به اشتراکات فرهنگی بپردازید و این که هزینه های مسافرت را تخمینی بیان کنید.
آقای کورش شجاعی، از دفاع جانانه شما از کورش بزرگ لذت بردم و به خودم بالیدم و اشک هایم را نثارت کردم. مرحبا.
چند وقتی است که بدون حساب و کتاب سیگار گران شده هم ایرانی هم خارجی و هرکسی یک قیمتی می دهد واقعا این انصاف است! سیگاری که قرار بود 150 تومان گران شود ولی 600 تومان گران کردند! 
سازمان تامین اجتماعی بعد از چند روز بدقولی به مستمری بگیران در روزنامه آغاز پرداخت عیدی را اعلام کرد. جدول سازمان نظام پرداخت همیشه براساس حروف الفبا بود یعنی اولویت با حروف الف بود ولی امسال اولویت را از آخرین حروف شروع کردند اشکالی ندارد همه نیازمندند. جالب بود امسال شیوه وارونه اش را هم دیدیم! 
از مسئولان محیط زیست و مرکز تحقیقات کشاورزی می خواهم تحقیق کنند چنان چه کاشت درخت کاج با توجه به تولید ماده ای که نمی گذارد هیچ گیاه دیگری رشد کند عامل تشدید بحران محیط زیست شده است تولید و تکثیر آن متوقف و درختان سازگارتری همچون زیتون و ... جایگزین شود. 
بعد از این همه سال به صلاح نیست که یک سازمان یک جا کلی هزینه بکند بعد یک سازمان دیگر بگوید خلاف مقررات و زیست محیط است. باید نقشه جامع کشوری به گونه ای باشد که کسی در هر منطقه ای کلنگی به زمین زد یا انفجاری انجام داد یا درختی قطع کرد سنسورهای محیط زیست فعال شوند و سریع به محل بروند تا از اتلاف وقت و هزینه بیت المال وتخریب محیط جلوگیری کنند.
این همه تبلیغ در تلویزیون آن هم نشان دادن خانه های شیک با وسایل مدرن دل محرومان را به درد می آورد و بچه هایشان غصه دار می شوند! چرا اجازه تبلیغات بیخود و پرخرج را می دهند؟ طمع تا کی! 
واقعا سریال ها و فیلم های ایرانی از نظر موضوع، محتوا، موسیقی و ... تکراری شده است.
ساختن این همه برج و پاساژ چه ضرورتی داشت؟ مردم توان خرید ندارند که بماند مگر چقدر کفش و لباس می خواهند! کاش بیمارستان می ساختند کاش پارک های زیبا و مراکز تفریحی می ساختند تا ایجاد شغل شود! 
 لطفا در قسمت سیاسی از مفسران حقیقت گو و راستگو استفاده کنید. آقایان رضاخواه و قزوینی مغرضانه تفسیر می کنند. آقای قزوینی آن قدر اوضاع اقتصادی عربستان را بدشرح دادند که گویا کشورهای آفریقایی وضع اقتصادی شان بهتر است! عربستانی که روزی یک میلیارد درآمد نفتی دارد به غیر از درآمد حج! 
قبل از تهیه گزارش و بررسی تراکنش مغایر با سطح فعالیت مشتری باید از مسئولان حساب و کتاب دقیق گرفته شود.
از تیترهای یک طرفه صفحه خراسان ورزشی حالمون داره بد میشه. هر روز که روزنامه می گیرم تیترها یک جانبه و استقلالی است! 
بابت یادداشت روز آقای کورش شجاعی در 17 اسفند 97 ، تشکر می کنم. واقعا زیبا و به جا بود
***

چرا  پارچه ها و بنرهای تبلیغات تاریخ مصرف گذشته را در  بجنورد جمع آوری نمی کنند؟
 نظارت بر بازار تنها به معنای نظارت بر قیمت ها نیست، ناظران باید بر کیفیت و سلامت مواد خوراکی عرضه شده در بازار هم نظارت داشته باشند تا افراد سودجو از موقعیت پیش آمده سوء استفاده نکنند. سال گذشته در همین زمان برخی آجیل های کپک زده در بین آجیل های دیگر فروخته شد و کسی بر آن ها نظارت نداشت.
سیستم پیچیده اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) هنگام پذیرش بیماران سرپایی و حتی اورژانسی، طولانی و بسیار ناراحت کننده است.
روی تابلوهای خیابان بجنورد هنوز نام برخی میادین مانند 17 شهریور که سال ها پیش چهارراه شد، دیده می شود و مسافران هنگام جست و جوی آدرس، سرگردان می شوند که این میدان روی تابلو درست است یا آن چهارراهی  که در آدرس درج شده است.
 اداره پست برای یک ورق کاغذ که می خواهد به پست ارسال کند 8 هزار تومان دریافت می کند.


تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 | 04:48 ق.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.