حرف مردم 3185

http://uupload.ir/files/882z_people.jpg

روزنامه خراسان وخراسان شمالی 17 اسفند


ورود سپاه به پروژه بارورسازی ابرها را به فال نیک می گیریم. چون هر جا سپاه وارد شده عملکرد عالی داشته.
برخی دولتی ها می فرمایند حرف های بعضی از رسانه ها که منتقد عملکرد دولت هستند افترا بوده و قابل پیگیری قضایی و قانونی است. خب اگر این گونه است از این رسانه ها شکایت کنید تا در دادگاه محکوم شوند و همه بفهمند این رسانه ها انتقاد نمی کردند بلکه تخریب می کردند. چرا شکایت نمی کنید؟
خواستم از همراه اول بپرسم هیچ طرحی برای تعویض سیم کارت های G2 ندارند؟ با ایرانسل به راحتی می شه از اینترنت استفاده کرد اما با همون گوشی یک ربع طول می کشه تا به همراه اول متصل شد.
آیین نامه جدید ماده 18 قانون بیمه شخص ثالث عین ناعدالتی است چرا که جبران کمبود بار مالی افراد متخلفی که سه یا چهار بار تصادف طی یک سال داشته اند باید جریمه شوند و تخفیف 10 درصدی بقیه افراد به 5 درصد کاهش نیابد و حتی برای رانندگان نمونه باید تخفیفات ویژه ای در نظر بگیرند.
چرا زمانی که کمپین های مختلفی علیه کاشت درختان غیربومی و غیرمثمر در کشور ایجاد شده و اتفاقا این موضوع به گفتمانی جدید در موضوع فضای سبز بدل شده، باز هم شاهد بودیم در مراسم روز درختکاری امسال توسط سازمان های مختلف از جمله شهرداری به وفور اقلام غیرمثمر و غیربومی همچون کاج که اتفاقا مقالات علمی درخصوص آلرژی زا بودن گرده این درختان هم چاپ شده، کاشته شد؟ چه خوب بود که بخشی از درختکاری های کمربند جنوبی مشهد به کاشت توت که درخت بسیار پرمحصول و با اقلیم شهر هم سازگار است اختصاص داشت؟
چرا دستگاه های پایانه های فروشگاهی بانک ملی مثل بقیه بانک ها شامل طرح های تسهیلاتی برای دریافت و پرداخت وام برای صاحبانش نمی شود؟
لطفا پیگیری کنید به چه کسانی سبد کالا تعلق می گیرد و نحوه پرداخت چگونه است؟
مسئولان عیدی بازنشستگان تامین اجتماعی را کی پرداخت می کنند؟
با وجود کمبودها در تجهیزات پزشکی و پزشک متخصص و نواقص در بیمه های سلامت و بد رفتاری برخی پرسنل بیمارستان و راه ندادن همراه بیمار در طول 24 ساعت در بیمارستان ها  اما وقتی سخت کوشی پرستاران را در بیمارستان ها می بینیم به بهبود بیمار خود امیدوارتر می شویم.
از دولت محترم تقاضا می کنیم که هر چه زودتر بقیه سود سهام عدالت کارگرهای ساختمانی و فصلی را به حساب شان واریز کنند.
پاینده و سربلند باشند پزشکانی که همچون دکتر شیخ به فکر مریض و طبقه ضعیف جامعه هستند.
آقای جهانگیری این که در دولت های  نهم و دهم مشکلاتی وجود داشته دلیل نمی شود مردم تا آخر عمرشان به مشکلات هیچ دولتی معترض نشوند. بهتر است موتورتان را برای رفع مشکلات مردم در دولت خودتان روشن کنید.
از قوه محترم قضاییه اشد مجازات و اعدام در ملأ عام برای قاتل مدیر محترم امور برق ناحیه 2 مشهد را دارم که در حین انجام وظیفه به آتش کشیده شد. واقعا حیف چنین مدیری که چندین سال از عمر خود را صرف خدمت به زائران و مجاوران امام رضا(ع) کردند و دیگر در بین ما نیستند. روحش شاد و یادش گرامی.
همشهری محترم،  سازمان تامین اجتماعی سازمان دولتی نیست و به رئیس دولت ربطی ندارد و مجزاست.
این چه طرز نشستن یک وزیر خارجه پیش رئیس جمهور کشورمان است از هر جا که باشد باید ادب و نزاکت را رعایت می کرد چرا آقای روحانی به وزیر امور خارجه فرانسه در این باره تذکر نداد.
چرا از شرکت ها و کارخانجاتی که تخلف شان محرز شده نام نمی برند؟ این چه قانونیه؟
اجازه می دهیم که مقادیر بسیار زیادی آب شیرین از مرزهای شمالی، غربی و جنوبی به صورت رود دایم، فصلی و سیلاب از کشور خارج شود وبعد می خواهیم به روش های مختلف مثل شیرین کردن آب دریا و بارورسازی ابرها کسر بسیار ناچیزی از این آب ها را جبران کنیم.
خانمی می گفت بچه ها و نوه هایش وقتی به دیدن او می آیند مدام پای گوشی ها هستند! انگار نه انگار  که به دیدن او آمده اند! 
امسال سال خوبی نبود آتش سوزی کشتی غرق شده، سیل و زلزله با حادثه سقوط هواپیما و کوهنوردان و تصادفات جاده ای و حوادث تلخ دیگر! خدا کند در سال نو و دیگر سال ها حوادث تلخی رخ ندهد. به امید آن روز.
پیاز قرمز در بازار کم است ولی ما از نوع دیگری که گرفتیم همه سبز بود و حتی پوست اول آن! گوجه فرنگی هم سفت و نرسیده و فقط پوست روی آن قرمز بود! 
ماشین های بی ریخت رنو چرا این همه گرونه! 
خیلی جالبه شرکت گران فروشی می کنه هزینه اش رو مردم پرداخت می کنن بعد دولت جریمه 30 میلیاردی می کنه ومیره تو جیب خودش یعنی از جیب ملت به جیب دولت! تازه با افتخارم اعلام می کنه! 
در تمام طول عمرم به یاد نمی آورم وضعیت کسب و کار به خرابی سال های 95 و 96 باشد. ان شاء ا... سال 97 موتور اقتصاد کشور روشن شود.
چرا در سریال آنام بساط تریاک کشی را این قدر واضح نشان می دهند؟ چرا مسئولان شبکه به کارگردان اعتراض نکردند؟ بدآموزی دارد! ولی تا کاری از آقای مدیری پخش می شود صدای همه درمی آید! 
یک بار دیگر توضیح دهید سال میلادی را با سال شمسی چطور حساب کنیم؟ مثلا من متولد 1357 هستم چطور حساب کنم سال چندم میلادی هستم؟ 
جای تاسف است که پیام ها را چاپ نمی کنید! 
جناب آقای سعید مرتضوی نیازی نیست که با گرفتن فیگورهای مظلومانه بخواهید خود را محبوب قلوب مردم کنید. به جای این حرکات از خدای خودت طلب مغفرت کن!
***

 ورودی کوچه شهیدان زیبایی در بجنورد از سمت خیابان نادر ساخته شد اما داخل کوچه پر از چاله است. در انتهای این کوچه که به خیابان بسیج می رسد چاله بزرگی وجود دارد. چرا شهرداری برای ترمیم این کوچه اقدام نمی کند؟
 چرا درپوش های فاضلاب در نقاطی مانند خیابان بسیج شمالی بجنورد  نرسیده به تقاطع فرهنگ سرا را با خیابان هم‌سطح نمی کنند تا جلوبندی خودروها خراب نشود.
 چیزی به عید نمانده است و مردم بیش از گذشته در خیابان ها رفت و آمد می کنند همین امر و حضور بیش از اندازه خودروهای تک سرنشین موجب ایجاد گره ترافیکی در ساعت های پیک تردد می شود، شهروندان با استفاده از وسایل نقلیه عمومی به مدیریت ترافیک کمک کنند.
 چرا شهرداری بجنورد برای سامان دهی باباامان و ساخت استخرهای قسمت پایین آن اقدامی نمی کند؟تاریخ : سه شنبه 17 بهمن 1396 | 04:31 ق.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.