حرف مردم 3165

http://uupload.ir/files/882z_people.jpg

روزنامه خراسان وخراسان شمالی 19 بهمن


تو را به خدا به این اپراتور همراه اول بگویید نصف شب پیام تبلیغاتی نفرستد ما که از بس گفتیم خسته شدیم.
به جای افزایش حقوق کارمندان، دولت باید در ابتدا کاری کند درآمد غیرکارمند حداقل مانند کارمند شود سپس مزایایی که یک کارمند دارد نصیب آن شخصی که شغل آزاد دارد هم بشود. همچنین از بیت المال به حقوق کارمند اضافه کند.
 چرا عوارض خروجی به عراق در اربعین حذف شده؟ من با درآمد متوسط از پرداخت نکردن آن، احساس خوبی ندارم و از جامعه خجالت می کشم. کاش فقط قشرهای ضعیف و یارانه بیگران را حذف می کردید!
این چه مدله که کارنامه نمیدن میگن برین پول کمک به مدرسه بیارین؟ داشتیم که می دادیم نه این که جلوی اولیای دیگه و بچه هامون سرافکنده بشیم! مدیران الان با گذشته قابل قیاس نیستن متاسفم!
ممنونم به خاطر چاپ فیلم های دهه 50 و 60 به ویژه فیلم آقای مهدی فخیم زاده «مسافران مهتاب» که در نقش نمکی بازی کردن. خیلی جالب و خنده داره.
ای کاش تخفیف اشتراک دو سالانه روزنامه را به تهران هم تعمیم می دادید ولی متاسفانه تخفیف دهه فجر شامل مشترکین تهران نشد (مشترک چندین ساله شما از تهران)
 واقعا مصوبه مجلس علیه رانت بزرگ خودروهای وارداتی که قرار شده 60 درصد از سود واردات خودرو در دو سال گذشته به عنوان مالیات ویژه دریافت شود اجرایی می شود یا این که با رانتی جدید ویژه تر، صورت مسئله پاک می شود؟ با تشکر.
هوا بیش از حد آلوده است با جان بچه های ما بازی نکنند. با چند روز تعطیلی مقاطع تحصیلی اتفاقی نمی افتد ولی غبار دور از جان سرطان را به جان این عزیزان ما می اندازد.
 جناب وزیر ارتباطات فرمودند ایران ارزان ترین اینترنت دنیا را ارائه میده. خوب بفرمایند آیا خدمات شما مثل سایر کشورهاست؟ سرعت چطور؟ 
روزنامه محترم خراسان که خود در اشاعه فرهنگ و زبان فارسی همیشه در تلاش بوده و حتی ستونی به عنوان فارسی بنویسیم دارد متاسفانه به تازگی اخبار هنرمندان و هنرپیشه های کشورمان را به دفعات با واژه غربی سلبریتی با تیترهای درشت چاپ می کند. پس شعار فارسی را پاس بداریم چه می شود؟
چرا دولت با دندان پزشکان برخورد قاطعانه نمی کند؟ چرا بابت یک دندان پر کردن مبلغ 500 هزار تومان می گیرند؟ در این اقتصاد خراب مسئولان هم چیزی نمی گویند. چرا؟
سخنگوی دولت و سایر مسئولان همواره از تصمیم گیری برای 80 میلیون ایرانی به منظور بررسی یارانه صحبت می کنند. آیا ما که سه ساله یارانه مون قطع شده ایرانی نیستیم؟
از سردار سلامی تشکر می کنم که هر وقت در سیما قدرت ایران را بازگو می کنند روحیه می گیریم و به خود می بالیم. دست همه آن عزیزان را می بوسم.
عزیزی که گفته بودی افزایش حقوق به جای پلکانی، آسانسوری بشود، آخر قربانت گردم آن وقت ممکن است با زدن یک دکمه این آسانسور به پایین برگردد!
خانم ابتکار مدعی است 1.5 میلیون خانم مجرد، فارغ التحصیل بیکار و ... داریم که نیاز به شغل دارند باشه قبول فرصت کاری را به این ها بدهند نه خانم هایی که همسرشان یا سایر اعضای خانواده شان شاغل اند یا برای درآمد بیشتر کار می کنند.
 آقای باهنر و دوستانش مثل این که از بیکاری بی حوصله شده اند! هر زمان وقت کنند راجع به احمدی نژاد فلسفه گویی می کنند.
بعضی مالکان منصف مسکن اجاره مسکن شان را متناسب با مخارج زندگی شان تطبیق می کنند مستاجران هم مجبورند قبول کنند. کجاست جوانمردی و انصاف؟
همراه اول به جای این همه هزینه تبلیغ، حقوق عقب افتاده پرسنل بخش خصوصی را پرداخت کند.
اگر کسانی که جلوی پل منازل پارک می کنند و باعث مزاحمت و مردم آزاری می شوند شماره آن ها را برداریم و به پلیس گزارش کنیم تا جریمه شوند بهتر نیست؟!
 خراسان عزیز لطفا به گوش مسئولان برسانید در صورت امکان سهمیه ها را از کنکور بردارند تا کسانی که بیشتر تلاش می کنند حقشان ضایع نشود.
من که نفهمیدم سود سهام عدالت به کجا رسید شما پیگیری کنید چگونه است که غنی دریافت می کند ولی کسی که نیازمند همان مبلغ اندک است نمی گیرد؟
قیمت زمین و آپارتمان سر به فلک زده. فکری به حال ما کنید!
آموزش و پرورش چرا عدالت را میان کارمندانش رعایت نمی کند؟ چرا مدیر و معاون مدرسه حق مسئولیت می گیرند در صورتی که مسئولیت معلم در کلاس خیلی سنگین تر است چون مسئولیت آینده سازان جامعه روی دوش معلمان است که سرنوشت این نونهالان را رقم می زنند. حداقل دو سال آخر خدمت معلمان را در احکام شان طوری برنامه ریزی کنند که همسان آن دو بزرگوار از مزایای آن در بازنشستگی استفاده کنند.
اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بیرجند به جای ارائه کارنامه 10 ماهه مطالبات کسبه شهر بیرجند را پرداخت کند که در آستانه سال جدید شرمنده خانواده هایشان نباشند.
فقط می خواستم پیگیری کنید چرا برای بیمارانی که صعب العلاج هستند و باید مرتب دارو استفاده کنند بیمه ها 15 روزه تایید می کنند در صورتی که قبلا دو ماهه و یک ماهه تایید می شد. ممنون از پیگیری تان.
دیشب در یکی از عابر بانک های بانک پاسارگاد به اشتباه رمز کارتم را وارد کردم بعد از 40 ثانیه از طریق بانک پیامکی برایم ارسال شد که رمز کارت شما یک بار اشتباه وارد شده است. هم خواستم از بانک تشکر کرده باشم و هم این که بگویم از نظر امنیتی روش مطلوبی است.
به عنوان یک معلم از تصمیم وزارت آموزش و پرورش مبنی بر حذف آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و استفاده نکردن از کتاب های کمک آموزشی که همانا قطع دست بسیاری از سودجویان و منفعت طلبان و تبعیض بین دانش آموزان است استقبال می کنم. به خوبی واقفیم که اعتراضات از سوی چه کسانی راه خواهد افتاد. من و بسیاری از فرهنگیان مصرانه از وزیر محترم آموزش و پرورش خواستاریم محکم بر تصمیم عقلانی که گرفته اند پافشاری کنند.
آقای روحانی! لطفا به بانک مرکزی دستور دهید، قیمت دلار را پایین بیاورد. دلایل شما کافی نبود.
از دولت که کاری برنمیاد یک آدم فکور پیدا بشه این ابرهای مشهد رو بارور کنه.
 آقای روحانی ما مردم علاوه بر وضعیت اقتصادی به منکراتی ها و این که چرا با آنان برخورد نمی شود، اعتراض داریم.
اگر یادتان باشد ماه گذشته بود که مبلغ عیدی کارمندان و مستمری بگیران دولت 930 هزار تومان اعلام شد اما گویا دولت با کسر مبلغ هشت هزار و 300 تومان از آن قصد دارد بخشی از کسری بودجه خود را ترمیم کند.
 خدا به آقای ظریف خیر بده که بالاخره اقرار کرد برجام آن چیزی که می خواستیم نیست خب با توجه به این مطلب باید چه کار کرد؟ یعنی فرانسه و ایتالیا و سایر کشورهای اروپایی چرا تلاش می کنند ایران به برجام پایبند باشد؟ به نظر شما آن ها نفع می برند یا ایران؟ آیا تا حالا گربه ای برای رضای خدا موش گرفته؟
***
 ورودی بجنورد از سمت اسفراین بسیار بد منظره است در حالی که به جای آهن آلات و خودروهای فرسوده ای که در این مکان جا خوش کرده اند می توان فضای سبز یا پارک احداث کرد.
 خیابان ابوذر در خیابان تربیت از معدود خیابان های بدون دست انداز بجنورد بود که اکنون به دلیل حفاری ها پر از چاله شده است.
  تعداد زیادی از خط واحدهای بجنورد به ویژه خط گلستان شهر کثیف و لازم است به نظافت و بهداشت داخل آن ها رسیدگی شود. شیشه برخی اتوبوس ها آن قدر کثیف است که بیرون دیده نمی شود.
 برخی بانک ها راه جدیدی برای  کسب درآمد پیدا کرده اند و برای هر اخطار کتبی واریز نشدن اقساط، 10 هزار تومان از حساب بدهکاران کسر می کنند.تاریخ : سه شنبه 19 دی 1396 | 04:44 ق.ظ | نویسنده : سیداحسان سیدی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.